Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga Gerushi prej Thu Dec 03, 2009 11:30 pm

Pershendetje per te gjithe..Po shfletoja ne nji forum faqet partner e thashe ajd po rregjistrohem dhe un ktu.
Jam Geri nga tirona.Ju pershendes
Pershendetje Lol
Gerushi
Gerushi

Numri i postimeve : 1
Registration date : 03/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga viola prej Sat Jan 09, 2010 12:39 pm

Pershendetje dhe nga un jam viola nga peja dhe un erdha ne kete forum paska shum gjera qe me pelqyen gjera me vler shpresoj te ja kaloi mir ne mes jush
viola
viola

Numri i postimeve : 5
Registration date : 27/11/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Apr 28, 2010 8:00 pm

Ju falenderoj shumë që erdhët këtu. Shpresojmë se do ja kaloni mirë.
Me rrespekt Agimi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi