Dhuratë nga Gëzim Uruçi

Shko poshtë

Dhuratë nga Gëzim Uruçi

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jun 05, 2010 9:06 pmBIJTE E SHQIPES - "BACE U KRY" MONTAZH PER TE GJITHE SHOKET E MIJE ~ UÇK dhe Vellaun tone Bilbilin e Sharkise Shqiptare, qe i kendon aq shume Bijeve te kesaj toke. Dhurate nga Gezim My. URUÇI - Shkoder.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi