Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 16, 2013 9:22 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri
 
POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA
 
Një një në 10 politikanë që janë në Kuvendin e Kosovës, është milioner. Shoqëria kosovare sot është një shoqëri e varfër me me më më shumë milioner në botë. Pasuria e politikanëve është e dyshimtë dhe korruptive. Në një vend, ku gjysma e popullatës është e papunë dhe e varfër, në shtetin më të varfër në Europë, është paradoksale të ketë kaq shumë milionerë.
Legjislativi kosovar është më i pasuri në botë, por me një popullatë tejet të varfër.
 
Profesioni më fitimprurës në Kosovë duket të jetë politika.
Sot kur Java  kundër varfërisë, Kosovën e gjen me pagë mesatare prej 270 euro, e ku gjysma e popullatës është e papunë dhe e varfër. Të gjithë pajtohen se sa vështirë është të arrihen milionat e fituar nga bizneset tona, megjithate ne „krenohemi“ se kemi legjislativin mioner.
 
Dyshime mbi ata që janë pasuruar duke ushtruar funksionet publike, pothuaj se shprehin shumica e popullatës dhe njerzëve me influencë, por asnjë akuzë nuk iu bë asnjë milioneri që u pasuruan me djersen e popullit. E ku ti bëhen akuza kur fjala e popullit thotë se:“qeni se ha qenin“!
 
Të gjithë sot e dinë, madje edhe fëmijët, sepse është matematikë e thjeshtë, se rrogat e sotme edhe po mos të hargjohen fare, nuk ka mundësi të milionarizohen politikanët tanë. Fenomeni i abuzimit me paranë publike po ndodh hapur, e shohim të gjithë dhe nuk ka fuqi askush për të vepruar, sepse edhe Gjyqësori është i ndërlidhur me këtë politikë dhe krim të organizuar. Rrënja e përbashkët e të gjitha partive politike bashkë me sektorët tjerë të korruptuar janë struktura të krimit të organizuar”, të cilat kokat janë të paprekshme.
 
Në 400 politikan në kosovë, janë 40 milioner të cilët pasuria e tyre është tërësisht e dyshimtë.
 
Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA FamiljeVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Radio_SHARRI_-_VarferiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia_ne_kosoveVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 241-500x333Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia_ksVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 901CopyofmjrimiVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VarferiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia_ne_KosoveVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA F1_16varferi-jpg1381940590Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VarferiVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 897bqaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Thellohet_varferia_ne_kosove_Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VarferiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA F.0116183818204_mVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VarferiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varf%C3%ABria%20kosov%C3%AB%20kryqi%20i%20kuqVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia_femiutVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VarferiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 0,,15464833_4,00Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Rritja_e_cmimeve_thellon_varferineVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia-papunesiaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Papun%C3%ABsia
Varfëria në Kosovë rrit migracionin
Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia%2B_159722Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Kosove-te-varferVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 0,,3277988_4,00Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Femijet_viktima_te_trafikimitVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 09Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 64032Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varf%C3%ABriaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Largea_lypese1369840479Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Femije_qe_germojne_ne_mbeturinaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Kushtrim_Ternava_varferia__2_56582Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia
Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 0Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA F.0104143754979_mVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Largea_varferia161350418308Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Nje%20nga%20shume%20lypsaret%20ne%20rruget%20e%20PrishtinesVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Largea_varferia1371803139Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA _306703_refugee300Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Ekuiliber.com_.-10Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA F1_16varfer-jpg1350378975Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Rude-ek_1411110853_1Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Largea_1994lypsari_qe_fiton_60-000_dollare_ne_vit1373037794Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 0,,16189715_303,00Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferia


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Tue Aug 26, 2014 11:30 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 30, 2013 2:36 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1383582_10151914419072767_1725701635_n

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1381245_10151912665977767_663816785_n
Edhe nje deshmi se shqipetaret perbenin Sangjakun e Novi Pazarit.
1 Maj 1941 Fotografia është ber ne SJENICE, e dominuar nga njerëz të veshur kapelën tradicionale shqiptare dhe shall.Sot shqipetaret jane asimilu ose shperngul ne Turqi.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 30, 2013 2:38 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1374715_10151912653867767_1300284422_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 23, 2013 2:49 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1456615_564930566914011_480929248_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 23, 2013 2:58 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1380625_226722937490281_1395061121_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1151073_219373134891928_1602563993_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Varferi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 03, 2013 1:22 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Egj
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 04, 2013 10:34 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1452007_462943500483292_2112591479_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Thu Dec 05, 2013 8:26 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 13736888
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 11, 2013 1:27 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1463928_441892675933193_555157985_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1471959_441892739266520_1013656171_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 02, 2014 11:48 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1488161_341331692676109_786753006_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1535370_188844837982202_977806410_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1468669_333178430158102_2059713548_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jan 15, 2014 2:25 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1530534_615499845154270_560348291_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Mar 19, 2014 1:21 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Rometfotolajmi-2802Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Thumbnail.php?file=grenier_Reth_1_435895779Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 20120409163538Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA VetvrasjaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 31grevistet-xVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 04_G_Sig-Varferia_dhe_mjerimi_ne_KosoveVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Femije-varfer
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Mar 19, 2014 2:20 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Ekqu9FOVoGTgHITgfKRUtLiSAG9ugzNewyRz_iFGRe8iEBMcd1KD3g==Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Fp2y85jopDQgsgApg-Rv8A1I0T3kmbzhCk8pzSCE6b2e-3FlvQagmw==Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Ce_Kae58kEhxM_b1j87qMeJj9AYIgKRphKhSAtWl16VZfTAK0OtNyg==
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Wed Apr 16, 2014 9:43 am

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Download6Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA A_1_706268Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Rama_darke_vellazerore_ne_shku_1Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 20_-_Takimi_Thaci-Edi_RamaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Endri_fugaVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Rama_Bregovic_431095694
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 26, 2014 9:28 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10172604_10152595061178488_2435387375250525114_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10313356_10152595023303488_4656756572494936333_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10247249_10152589774013488_7843592438818629659_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10154049_10152594839273488_4768225595072001776_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10247431_10152587950153488_1373706698872056699_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jun 01, 2014 11:12 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10299926_1408341602780528_2577201232230360158_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10253813_1407888669492488_1598126456340252544_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jun 01, 2014 11:15 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA F1_28agan-foto1338223725
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 09, 2014 1:56 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10455838_793361534031453_9070071054251767821_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 04, 2014 9:11 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10322727_10152398751499454_3007585673673977550_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10301505_10152406146774454_8905435731083110512_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 04, 2014 10:22 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1453313_618121551578073_1138780034_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 04, 2014 10:22 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1453313_618121551578073_1138780034_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 23, 2014 10:36 am

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10259712_661329937271865_2036021736872844579_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10428470_658371434234382_3508416054003084106_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 23, 2014 10:37 am

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10394858_651275001610692_8037990933351943231_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 23, 2014 10:45 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10524564_610967632333903_7293474312580827239_n

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10606487_628745793889420_931402247922359608_nVarferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 10624874_628745847222748_5550988465686612687_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Agim Gashi Sun Aug 24, 2014 4:19 pm

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA 1001242_499093516866657_2127395445_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA Empty Re: Varferia në Kosovë dhe Shqipëri-POPULLI NË VARFËRI, POLITIKANËT FLEJNË NË MILIONA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi