Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 24, 2013 12:52 pm

Humore montazhi

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Isa-Mustafa-vetmeveti

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Mr__Burns_real_by_mataleoneRJ

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Isssaaaaaaaaaaa_20140405031605Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Mustafa-veseliHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1476536_1418028995099119_1494607302_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike F1_fatmirsejdiu-isamustafa-ldk-dp1392152989Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Sss_6350Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Isa-thHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Ldk_7781Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 10481413_10205201704143364_2991966345602871967_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Nov 20, 2014 11:40 pm, edituar 3 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Tash vetëm pernjime!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Oct 24, 2013 7:50 pm

 Tash vetëm pernjime!

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 15867rama%20nudoHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Rama_nudo3Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Rama19Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ramaskandali3kn0Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 27509ramanekrize
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Fri Oct 25, 2013 8:24 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1001573_672574792760901_53039363_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1391503_670459752972405_2102013745_n
 
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1382089_670160593002321_557206147_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1383193_670160629668984_2025230538_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1000612_670159119669135_1324127902_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1377268_670150929669954_1214179030_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1379449_670146883003692_522631496_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1383927_670132256338488_214764862_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1374321_669986029686444_1006526476_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1380663_669966013021779_1095996195_n

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1378511_669964683021912_248584444_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1382948_668890753129305_351072733_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1384314_668890583129322_843577097_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1395927_668229693195411_710826061_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1377519_668228966528817_1582837897_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1390607_667423959942651_226384236_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 22, 2013 1:30 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 67081_568669886516079_1433128209_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 580834_571411086241959_1593454530_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jan 05, 2014 1:33 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Wc_263355
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jan 05, 2014 3:01 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike U1_karikatura1
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jan 06, 2014 1:12 am

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1480747_667312979996352_1298818317_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 03, 2014 7:53 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1621911_206167099579387_1056306511_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1486626_206145822914848_1958136314_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1654193_519436598173233_1755397050_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1379503_177891625748960_1889426839_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 156223_619332214826552_582337827_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1545822_206152006247563_29359009_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 04, 2014 1:46 am

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike E3lRLnwaitZfXIqUEzsKOZAAdvAOUaqF5Lqa4xq1eAiN_HMWohGFlg==


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Wed Mar 26, 2014 11:03 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 06, 2014 9:12 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike SRRsorXvD-h-T3BgSnYCwqLHGqlpytYY1lwkjS63vPSGJx50knjWug==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike YxyMYpHxIvPY3fq31gBZt4ZnwXr50ZdfhMH6ifuAwl-NJM5fqFsp-Q==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 143outyHumore montazhi dhe foto tjera humoristike RIgwUqJOB_vU9Lpnmb73ZFL4F4VeDDbPRMd0hlWkHu1Rbi2DPgIHjw==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 0Totti-Love-%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D0%B6%D0%B8-romantik-kiss-kisses-Love-Couples-lovers-morenita3-c1-Couple-romance_largeHumore montazhi dhe foto tjera humoristike R_ledWd5dDJZngWfN9BxZzaFWIJsi84SHgaEKeMrl11TZIsC3yvg4Q==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Goodnight000991vipicsHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Goodnight000506vipicsHumore montazhi dhe foto tjera humoristike TXBHlNmdiGi88UH1R6jin2TqpvQlakgWDd9HnFbkEHQaqILEayfy9A==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 2ez1ddxHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 9Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 8QUBGVvAOV67UuZmARGYXI77A8N4n5LoUCI-VRhYdycRkhYuhVADwg==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike HF4d_hTe-QYGoA_qcxnoRyIeBc1hkYsDXAV5GpyfGs6W6z-0bH80yg==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike _NIBujy9RDC0rtM7BAVLGrzuun0Ugw6F2MMKlj3Dp6ZTZ52AVoIBwg==Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Tumblr_mzx5b4aIWf1rakynbo1_500


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Feb 08, 2014 2:45 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 06, 2014 9:27 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1798834_682669978460691_726275226_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 11, 2014 4:40 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1618447_10152263818171255_1968442702_n

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1509745_10152263266886255_237779041_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1001668_10151766485366255_2076874044_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 601703_10151766465546255_794688530_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1012779_10151755696911255_1036008108_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 996834_10151721162771255_1956211380_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 65327_10151337152226255_1920300026_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 11, 2014 5:30 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike E4148691566883D8AA46273586413E
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Tue Feb 11, 2014 10:51 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Dirty-humor-funny-14Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 0Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 983952_637795262915858_1976467726_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 426485_530933896952402_1348685083_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Tda491e_schwarzer-humor

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike T63e95a_1340295812491Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Dirty-humor-funny-0Humore montazhi dhe foto tjera humoristike AK_10514978_gr_1Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 79548194833Humore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-Travel-Humor-Air-Trip-Bohol-Humore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-The-and-lsquoSofter-and-rsquHumore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-Island-of-a-shipHumore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-Are-you-ready-for-ski-vacatiHumore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-my-dokumentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-views-from-MexicoHumore montazhi dhe foto tjera humoristike I226267998_54060_6Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 21c8jvcHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Grua-sexyHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AnimalsearchHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Cat_pHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Foto1Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 481846_542727772433383_808157937_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 934814_424021171045709_199598445_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 7844_504489409612683_413863112_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 602416_604998662868137_433831355_n


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Feb 21, 2014 9:53 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 12, 2014 9:35 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Funny-animal2Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Normal_foto_humoristike,_foto_qesharake,_gallata_,humor_shqip_(28)Humore montazhi dhe foto tjera humoristike HqdefaultHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 531870_554925301211189_344670329_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 994318_637943092896969_1993153350_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike February-27-2012-22-11-55-JewJitsu
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 20120426_033444_BEAR%20FALLING_500Humore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1391926_10151792573658371_1283996436_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1391912_617061108354524_774576500_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1393138_617490644978237_1180910165_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1378628_617426514984650_2121904173_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1375132_564896386893453_1743650989_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1374934_560132700703155_1681243290_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Unaaaaa_zps3e548c89

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Anetaret_zps0cf2f4b3Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 484523_437732492944658_1432497479_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 546044_496962753665014_1774542086_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 564164_497777050233721_207942522_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 314211_480405411983901_21610978_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 539009_497568433604446_525811771_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike AttachmentHumore montazhi dhe foto tjera humoristike A.aaa-funny-tattoo-headHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 480152_404164562988115_472979973_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 20219_379058678844511_1049096568_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 68065_455048051203534_1510913751_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 522204_10151194819443371_1667578639_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 305682_10152274104920198_1062747662_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 14720_431627153576913_710961693_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 393346_501056153272891_2087150767_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 13, 2014 3:12 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1609989_706321589400118_315411042_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1017479_495616127216029_1886450621_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1780682_495342867243355_1683110725_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1891273_495615100549465_1014827758_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1922357_495367037240938_2126090381_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 13, 2014 7:52 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1939683_1409195372665597_445057586_nHumore montazhi dhe foto tjera humoristike 1920169_1409196339332167_878072411_n
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 1607075_1409197162665418_2104065256_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Fri Feb 21, 2014 2:44 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Qeveria-e-fortHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Energjia_eletrika_ora

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ibrahim-Gashi-maqina-shkrimit
Nuk i ka rektori fajet. Maqina i ka shkrujt punimet.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ibrahim-Gashi-mbrapsht

Rektori i Univerzitetit bothprap.Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Agim-Bahtiri-kpurdha

Gjyshi im ka jetu 100 vjet fale kepurdhave. Nuk i ka hanger.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Tu-tereTu u tere.Po bertet burri: Gruuuu, ku eshte pluhni mbi televizion, se i pata shkrujt do numra te telefonit?Me shume i tutna sot ores rrymes, se perpara ores policore.Po ju jep mesuaesja femive ne shkolle me shkruajt hartim me temen "Grate e famshme".
Mesuesja, pasi qe i ka lexuar te gjitha hartimet:
- Nuk po mund te besoj, gjeth keto femra ne bote, e ju keni shkruar per Rihanen, Madonen, Tunen, Dafinen... Qysh askush nuk shkruajti per ndonje grua tjeter te famshme, qysh askush nuk shkruajti pershembull per Marija Kirin? "
Femit po nisin te nxinen tu kesh.
- Çka ka qesharake ketu? - po pyet mesuesja.
Femit: Nuk thuhet Marija Kiri, po Maraja Keri!
Pas martese, tu dale prej komunes, nuses po i afrohet shoqja: Zemra jeme, hiq nuk po dukesh e lodhur! Pse me qen e lodhur - po quditet nusja? Dy vjet e ke njeke tipin, e thash!Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Obama-Nikolici-dy-gishtaObama - NikolicAjo: - Zemer, te kam ble birra dhe cka po do per dark? Sonte eshte Liga e Kampionve dhe thiri shoket e mandej dilni me naj cllub. 
Ai: - A shume a?
Ajo: - Jo shume, braniku perpara, fari i majt dhe retrovizori.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Obama-dy-gishta-NikolicitObama - NikolicNe Drenic, femit nuk i tutin mo me babaroga, po me Salustron.Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Rama-roba-banjoKolekcioni per plazh: Albania 2014Po ndalet autobusi ne Gjilan, tu shku per Presheve dhe shoferi po thote ...
Pushim 20 min ... ne qofte se dikush deshiron te shkoje ne toalet, ose ta dhez nje cigare apo ta kryn fakulltetin ..!


Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Hashim-Ashdown-Dacic

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Nikolic-thaqi-vizita
Hashimi e viziton Nikolicin ne spital t`Brukselit, pas bisedimeve.


Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Bisedat-thaqi-dacic

Na nuk e duam ndarjen e Kosoves. A duhet ket, t`ju vizatojme?Tu i ndreq kravatat para se me shku ne drek.


Definitivisht, dieta ma e mire eshte me karote, kep, tranguj dhe kompira. Nuk duhet me i zi, as me i pjek, e as me i hanger te gjalla. Duhet me i punu.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ademi-pse-po-pretHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Atifetja-shtrumfetaHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Hashim-shtrumfiHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Behgjet-grouchy
Ai momenti, kur Dacici duhet me nenshkru se Serbia kufizohet me Kosoven.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Thaqi-ashton-dacic


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Apr 26, 2014 3:33 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Fri Feb 21, 2014 10:16 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 564694_530987397020299_1469511005_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 2:15 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Pdk-ldk-koalicioni-wirelessHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Kosovo-oldies-europeansHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Nenkryetaret-presin-kqznHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Eulexi-kanuni
 
EULEX - Misioni i Bashkimit Evropian per sundimin e ligjit. Kanuni i Lekes hala eshte libri me i praktikuar ne Kosove.
EULEX i bien si donator verbal.
Na lejoni pak me u qu ne kembe, se na u kane pi gjunjte.
EULEX-i nuk na zgjidhi problemet mbrenda nates, po as mbrenda dites, po as mbrenda vitit.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Vetevendosja-eulexi


Ne foto-montazh: Albin Kurti dhe Karim Limdal (zedhenese e EULEX-it)Do t`ja nisin luften kunder nentokes Kosovare. Per fillim, do ti arrestojne minatoret.Prej krejt institucioneve te sistemit, ketu vetem rruga mundet me pru ndonje rezultat pozitiv.Nuk do t`ja nisin luften kunder krimit te organizum. Nuk po me duken si vetevrases.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Prishtina-treni-gjysem-modern
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 2:19 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ldk-ja-po-ja-mban-pdk-s
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 2:42 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike 6853272cba8675044cf9136dfe5df5b7ee7ad301Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Prizreni-tramvaj-dokufestHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Medalja-karadzic-solanaHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Edi-rama-sizifiHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Ministrat-puntoreHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Rama-berisha-meta-ndajne-tortenHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Jeta-Xharra-shujHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Ivanov-sejdiu-ko-te-sisaHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Isa-ne-fronHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Sali-Berisha-mjekragji

Ka nise gara e shteteve ballkanike per hyrje ne EU. Per momentin, Shqiperia super oshte ka rrine.
Ne kohen e Enver Hoxhes, askush nuk ka guxu gojen me hape. Tash edhe vdeknit po votojne


Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Hashimi-facebook Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Hashimi-Tadiq-basketbollHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Ferizaji-afganistan

Kryeministri ka qel akount ne facebook....  


Ferizaji oshte qyteti ma i njohur Kosovar. Ne Irak dhe Afganistan kane ndigju edhe per furen e Mikelit.

Jena ka punojme shume shpejt, mandej po na vonohen rrogat.

Te na njeri vdes me 70 vjet, e ka jetu reth 30 vjet.

Nuk po shkoj ne varrim, po e pres kur ta qesin DVD-n.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Shqiperia-ne-NATO-Topi-BerishaHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Jeremic-sranjeHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Solana-donerHumore montazhi dhe foto tjera humoristike Sejdiu-Tadic-we-can
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Toka-kafshuneGjaku nuk eshte uj. Ju lutemi, kurseni ujin.

Banoret e lagjes Kodra e Diellit, apelojne te ata qe japin gjak, te japin edhe "uj".


Radikal, demokrat, socialist nuk dallojne ne Serbi, kur oshte ne pyetje rakija, roshtili dhe Kosova.

Çdo i treti shqiptar mirret me politike. I pari dhe i dyti jane bodigarda
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Rostil-srbija

Radikal, demokrat, socialist nuk dallojne ne Serbi, kur oshte ne pyetje rakija, roshtili dhe Kosova.
Çdo i treti shqiptar mirret me politike. I pari dhe i dyti jane bodigarda

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Skender-Hyseni-lobing
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Fatmir-Sejdiu-zanatliKosova oshte i vetmi shtet ne bote cili i ka vetem 3 ane te botes - lindjen, jugun dhe perendimin. Busolla gjeth tregon gabimisht ka veriu, cilin na nuk e kena

 Lobim per Kosoven.

Qeveri, qelna do sexi shopa, te knaqemi edhe na pak, si ju, me pare tona!

Ambasadoret e shteteve te huaja nuk perzihen ne punet e qeveris kosovare. Thijesht, ju besojne njerezve qe i kane emru.

Edhe ne Kosove ka arrit moda e mbajtjes qenve neper shtepi, banesa dhe tyrli institucioni.

Ka meritu me ja hek kapuqin, po ata ja heken edhe kryt.

Na pshtoj ngrohja globale, se ishim ngri.
Pushteti si droge, ka nise me kriju edhe varshmeri.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Bajram-Rexhepi-kanuist


Lumi Iber nuk duket i rezikshem mos me guxu me bo nje lloj aventure si ne foto.

I mbusha gjepat me pare dhe shkova ne HIB dhe mora mbushje per ker, mandej hina ne Albi dhe mora mbushje per frizhider. Ne qebaptore e mbusha barkun me 10 qebapa dhe para se me shku ne kafiq, hina ne bastore dhe e mbusha nji tiket. Tu e mbush barkun me bira t`Pejes, ma cingroj gruja me shku me ja mbush edhe asaj....

Po na mbushin kryt me tyrli brrllogu, barkun po duhet me e mbush vet.

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Nov 15, 2015 2:38 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 2:53 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Sejdiu-Thaqi-gitarista

Pas zgjedhjeve po me duket, si kur te kthehesh prej pijaces. I ke zgjedh kishe ma te miret, por kur ta hap kesen te shpija, e sheh qe senet i ke te kalbura.
Garant jam anormal, kur krejt senet po me duken normal.
Prej qe i kena n`kry, me mbyti migrena.
Per ket polici, mo as vica nuk po ka.
Duhet me qen krenar, pasi qe Kosoven, qe 10 vjet po e vjedhin patriotat e jo tyrli njeri.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Phone-hacking-295x340


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Nov 27, 2014 12:29 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 2:57 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike URIME2009

KOSOVA si njera prej mrekullirave te botes.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Ka-pare-nuk-ka-pare
Me nje ane ka pare, ne anen tjeter nuk ka pare. Shumica jane diku n`mes.

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Hashimi-Fatmiri-boshnjak


Ne foto - Kryeministri dhe Kryetari i Kosoves diku ne mahallen e boshnjakve ne Londer. Na po dojme me u bo si Sllovenia, ata po na bojne si Bosna.
Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Fatmir-Sejdiu-black-spiderman

Sejdermani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi Sun Feb 23, 2014 4:23 pm

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Hug000726vipics
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 68
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike Empty Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi