Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Mar 29, 2014 3:37 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1187292_744903975535882_1990984362_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1150182_744904022202544_181344364_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1175029_744904045535875_1403413490_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1185943_744904058869207_2112647198_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 543140_744904158869197_1880640831_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1173669_744904222202524_1203500216_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1003052_744904298869183_433555931_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 578377_744904315535848_1878706606_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 644004_744904335535846_488496340_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 564372_744904475535832_2040467542_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 564338_744906408868972_1985223773_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1148791_744906298868983_3097551_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 971945_744906488868964_1096430415_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 564385_744906735535606_1806553203_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 523886_744906925535587_1059755645_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1170872_744907385535541_1197925858_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1044777_744907618868851_1594499480_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1175179_744907695535510_1894049627_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 971823_744908235535456_1800750702_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1000315_744908378868775_1454553587_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1185344_744908708868742_1712426798_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1098473_744908805535399_1996260394_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1151070_744909322202014_165900002_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1006046_744909342202012_1012098980_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 539714_744909902201956_1143584547_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 581540_744910045535275_1171969504_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 13580_744910148868598_1840708299_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 999427_744910298868583_1515136526_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 546911_744910358868577_1013479797_n
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1174799_744910525535227_753415670_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1175300_744906388868974_156187099_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 20140329083445618646
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Apr 01, 2014 12:33 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1526292_10152324499667767_1319137824_n
MALESI, 1910-1915: Lufta shqipetaro-serbe ne Malesi, perpjekjet serbe per ta pushtuar Shqiperine e Veriut dhe rrezistenca shqipetare.
Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1960041_10152320713972767_1121330573_n

VOLORE, 28 nentor 1913: Ndertesa ku u shpall Pavaresia e Shqiperise me 1912, nje vit me von 1913.
CREDIT: Edith Durham


Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10001432_10152318213042767_25781479_n

SHKUP, 1913: Grupi i ushtarëve shqipëtar dhe Osman (pas lirimit), nga serbet te ciliet ishin kapur rober lufte.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1975249_10152316085907767_1702675886_n

910-1913 - Xhandarët të hipur mbi kuaj në një fushë të hapur.

CREDIT: Edith Durham

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1506776_10152315967422767_73973101_n
Kryengritesit shqipetar ne vitin 1912. I pari ne foto Dervish HIMA veprimtar atdhetar dhe publicist i Rilindjes, dhe bashkepunetori i ngusht i Ismail Qemailit.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Apr 01, 2014 12:34 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1981995_10152314136612767_792828431_n

BERAT, 1930: Nje foto me ngjyra e Beratit ne vitin 1930.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10152403_10152311951127767_88850961_n
Më 24 mars kujtojmë Kryengritjen e Malësisë së Madhe, të vitit 1911. 
Masat e ashpra të forcave osmane kundër popullsisë së pambrojtur dhe kundër çdo shfaqeje të patriotizmit shqiptar e shtuan pakënaqësinë ndaj regjimit xhonturk dhe ngritën më lart ndërgjegjen kombëtare të popullit shqiptar. Gjatë ekspeditës së Shefqet Turgut Pashës në Malësinë e Madhe, malësorët qenë larguar nëpër male ose ishin strehuar në Malin e Zi.


Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10003529_10152310372752767_250923296_n
WASHINGTON, 199: Dikumenti nga arkivi shtetror amerikan ku publikohet vendimi i Presidentit Amerikan Bill Clinton


PËRDORIMI I SULMEVE AJRORE KUNDËE REPUBLIKËS FEDERALE TË JUGOSLLAVISË KOMUNIKAT 
nga 
PRESIDENTI I SHTETËVE TE BASHKUARA 
Transmetuar 


Njoftimin e tij drejtuar Forcave të Armatosura të Shtetëve të Bashkuara që të fillojë një seri të sulmeve 
ajrore në Republikën Federale të Jugosllavisë (RFJ) në përgjigje të Qeverisë së RFJ-së e cila vazhdon 
fushatën dhunës dhe represionit kundër popullatës etnike shqipetare në Kosovë. 

12 prill, 1999.-Referuar Komisionit për Marrëdhënie Ndërkombëtare 
dhe urdhëroi të jenë të shtypura 
Qeveria e SHBA Zyra e Printimemeve 
WASHINGTON, 1999

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10003502_683931354996436_180252079_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Apr 02, 2014 11:37 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10014570_305126449636143_136564898_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 993399_244898925658896_1160693418_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 600192_10151478710604077_314639578_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Apr 05, 2014 2:02 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1376441_841940639164781_447970548_n

Foto e bere ne shkollen e pare te gjuhes shqipe ne Korce.
Disa te dhena te pergjithshme: Shkolla e pare shqip ose Mesonjetorja e Korces, eshte krijuar ne 7 mars 1887. Nisi punen me ndihmen e rilindasve shqiptare si Pandeli Sotiri, Petro Nini Luarasi dhe te tjere. (emrat mund t'i gjeni dhe ne internet). Ne fillim kishte 35 nxenes dhe mesoheshin lende si shkrim, kendim, matematike, histori, gjeografi etj.

Pertej fakteve qe mund te gjenden shume kollaj, eshte e rendesishme te theksojme qe shkolla shqipe eshte hapur ne nje mjedis komplet te disfavorshem per shqiptaret, sepse Perandoria Osmane i ndalonte shkollat ne gjuhen shqipe (mesimi behej fshehurazi ne mjedise private) si dhe shpesh here krijohej nje aleance e peshtire mes ortodokseve greqishtfoles dhe myslymaneve turqishtfoles te cilet e quanin gjuhen shqipe.... GJUHE TE MALLKUAR!
Kaq besoj mjafton per t'ja prere shkurt cdo idioti apo injoranti qe lavderon epoken e erret osmane.

GEZUAR 7 MARSIN!


Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1902977_839590232733155_217752987_n


Teme per diskutim.

Para pak javesh ne Qafe-Kashar (afer aeroportit te Rinasit) u gjet kjo statuje e cuditshme. Ketu paraqitet Skenderbeu, me tipare te crregullta, me thundra kali ne vend te kembeve, me nje bisht nga pas. Statuja eshte e punuar keq dhe u vendos ne nje pozicion ku shihte nga qyteti i Krujes. 

Thua te jete veper e artisteve te lire, imagjinata e te cileve nuk njeh kufij dhe duan te eksperimentojne, apo ketu fshihet nje dore antikombetare dhe perbuzese ndaj Gjergj Kastriotit?

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1779687_837407326284779_645265598_n
Zbulim trondites, Zoti ekziston! Ai gjendet ne mjegullnajen Vrima e Çelesit (Keyhole Nebula) sic tregohet edhe ne foto. E di qe ateistet do tronditen nga ky zbulim, por me poshte mund te lexoni argumentet pse kjo mjegullnaje ne formen e gishtit te mesit eshte Zoti i vertete:

1. Mjegullnaja eshte e madhe, ashtu si edhe Zoti. Kot nuk thone zoti eshte i madh.
2. Zoti eshte i nevrikosur nga veset tona (liberalizmi, mosmbulimi i femres, rruajtja e mjekres, ndalimi me ligj i marteses se femijeve, homoseksualizmi etj) prandaj dhe na ka treguar gishtin e mesit "Fuck you" sa here qe lutjet tona mberrijne ne qiell.
3. Keto gjeste te pahijshme ne foto i japin te drejte fetareve qe shajne ndyrazi nga mengjesi deri ne darke, sepse fundja po ndjekin shembullin e Zotit. Zoti i ka krijuar sipas imazhit te vet. (vertetohet Bibla dhe Kurani!!)
4. Ne mjegullnaje krijohen yje dhe jete, pikerisht sic ben dhe Zoti.
5. Mjegullnaja gjendet diku siper dhe na sheh gjithmone, kete gje e ben dhe Zoti. 

Doni akoma prova dhe argumente qe Zoti ekziston? Tashme siguruam edhe foto dhe uroj qe te bashkangjitet ne botimet e reja te Bibles dhe Kuranit.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Apr 23, 2014 8:27 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10308320_510165435762409_1590745306897319120_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1926756_509893905789562_8194888350718775331_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10155549_509894205789532_1565637838295918782_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10259907_509098692535750_6001269482051303908_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10155933_509088702536749_1875775194166396272_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10012535_507950239317262_3321146484141023487_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1897739_507940335984919_2729526946410666204_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10157234_507939819318304_1046668290300308730_n

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10258082_507861649326121_126426925650635819_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Apr 23, 2014 8:51 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1517619_694654140575990_8359826694916883269_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Apr 23, 2014 9:52 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1554368_650770495003176_5088511657754570762_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Apr 26, 2014 9:26 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10169283_10152595964063488_8186886688457093841_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1554534_10152595545713488_6625562121418597529_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun May 25, 2014 6:30 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10001363_769983936368542_8090703907014291534_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon May 26, 2014 12:15 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1010102_10202078518341439_5859282516117548964_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 01, 2014 9:13 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 993595_10201596622466141_1367217538_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jun 01, 2014 11:52 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1255204_10202447211916216_764868224008267315_n
Elena Gjika, princesha rumune me origjinë shqiptare.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jun 09, 2014 8:49 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 68532_10150335522190462_281016_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 154628_10150335522235462_2685544_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 68558_10150335522255462_6591502_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 10:19 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1779742_1429413237304337_1824911671_n
Fadil Hoxha me bashkëshorten Vahiden duke votuar në zgjedhjet për kryetarin e Republikës së Kosovës, më 24 maj 1992.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1798629_1428448604067467_1349681887_n
Fadil Hoxha, rruges per ne Bujan, konference e cila njihet edhe si aktivitet i pare institucional qe e zyrtarizoj luften e perbashket kunder pushtimit nazi-fashist dhe bashkimin e Kosoves me Shqiperine (Dhjetor,1943)

Pas shpalljes së pavarësisë në Vlorë dhe Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, Konferenca e Bunjanit në Malësinë e Gjakovës llogaritet si njëra ndër ngjarjet më të rëndësishme në historinë e kombit shqiptar, ka thene zëvendës ministri i ministrisë për Turizëm dhe Kulturë i Shqipërisë, Abaz Hado.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1901686_1427319477513713_1754345150_n


Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1972308_1426015900977404_1017079593_n
Aradha partizane "Zejnel Hajdini" në Malësinë e Gjakovës, 1942. Në foto (poshtë nga e majta): Xheladin Nixha dhe Nexhmedin Nixha. Në mes: Fadil Hoxha, komandant. Lartë nga e majta: Xhavit Brovina, i treti lartë nga e majta Qamil Brovina.
Fadil Hoxha në prag të shpalljes së Kushtetutës së vitit 1974, me ç'rast Kosova bëhet njësi e barabartë federative e RSF të Jugosllavisë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 10:21 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10151268_1436427469936247_1946076742_n

Pas përfundimit të bombardimeve të NATO-s, Fadil Hoxha, i cili gjatë luftës kishte qëndruar në Prishtinë, në korrik 1999 vjen për ta parë me sytë e tij shkatërrimin e çarshisë së Gjakovës.

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10015635_1431915740387420_982542331_n

Pjese nga Rezoluta e Bujanit 1943-44
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 10:21 am

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10155664_767008609997409_1143022112190939556_n
Me Fadil Hoxhën në vitin 1983. 
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 6:25 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1926852_442448819233918_1691973019_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1003947_442104502601683_1970820784_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1662644_10152042273346888_2140637287_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1912371_704812786217665_1115709498_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1551681_559750027454705_24309263_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1017657_563610790401962_1346669287_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 166787_491759817550687_126558708_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 311334_2261090959870_1476810819_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1013857_563242917105416_1975872267_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 6:26 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1926852_442448819233918_1691973019_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1003947_442104502601683_1970820784_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1662644_10152042273346888_2140637287_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1912371_704812786217665_1115709498_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1551681_559750027454705_24309263_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1017657_563610790401962_1346669287_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 166787_491759817550687_126558708_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 311334_2261090959870_1476810819_nDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1013857_563242917105416_1975872267_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 6:27 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1146533_10200914195790260_738891464_n

Bekim Berisha ABEJA
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 7:01 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Largea_isa-ramushi-limaj1402406778
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 7:04 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Lidhja-e-prizrenitDjepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 1389524909-lidhja

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Lidhja-e-prizrenit
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 7:23 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10298990_1442333029353825_1908689014549831952_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 8:24 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 10309217_323222367827836_1349155751405141088_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jun 10, 2014 8:33 pm

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Takim_Edi_Rama_2

Ja pa sherrin Edit!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike - Faqe 4 Empty Re: Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi