Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er

Shko poshtë

Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er Empty Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Nov 14, 2015 4:21 pm

Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në erë
Shtatë nga tetë terroristët hodhën veten në er Largea_3-w-559-c-0-bild1447478166


Faqet e para te gazetave franceze ne diten e sotme

Bilanci i 150+ viktimave në Paris, ka ardhur si pasojë e sulmeve terroriste të kryer nga kamikazë të ndryshëm dhe të tjerët nga gjuajtjet me armë zjarri.
Siç bën me dije policia franceze, shtatë nga tetë terroristët kanë hedhur veten në erë, ndërsa njëri është vrarë nga forcat policore, njofton agjensia e lajmeve AFP, transmeton Bota sot. Shumica e kamikazëve, vdiqën gjatë sulmeve në koncertin e zhvilluar në Bataclan./Bota sot
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi