Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja...

Shko poshtë

Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja... Empty Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja...

Mesazh nga Agim Gashi Sat Dec 05, 2009 1:07 pm

Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja... N100000450725064_3238
Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja...

Ajo e pyet : “Mendon që jam e bukur ?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Ajo e pyet sërish : “A jam unë në zemrën tënde?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Në fund, vajza pyeti : “Nëse të lë a do të qaje për mua?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Vajza mbeti e trishtuar dhe vendosi të largohej nga i dashuri…Ai e përqafoi dhe i tha :

“ Unë nuk jam i dashuruar në ty – UNË TË DUA!!! Unë mendoj që nuk je e bukur – TI JE E MREKULLUESHME!!! Ti nuk je në zemrën time – TI JE ZEMRA IME!!! Kur t’i më lë, unë nuk qaj – UNË VDES!!!
Këta dy të dashuruar janë njohur 6 muaj para se filluan të kalonin, janë miqësuar,por mbi të gjitha e dashuronin njëri-tjetrin çdo herë e më shumë…

Një ditë, vajza i tregoi të dashurit të vet se ajo vuante nga një sëmundje e zemrës. Në çast e përqafoi atë, dhe filloi të qante!

Duke u ngutur për në të arritur me kohë në operacion, dhe për te hipur në aeroplan, ata as nuk mundën të përshëndeteshin!

Kur vajza u kthye e shëruar nga operacioni, ajo nuk e pa të dashurin e saj. E pyeti nënën se ku është ai? E ajo u përgjigj : “ A NUK E DI SE KUSH TA KA DHËNË ZEMRËN!?!



Zemra Troket Ne Zemer: "Cka eshte Dashuria" Marre nga nje mike imja... 13370_102604823097875_100000450725064_64457_1193999_a
Thuaj sot Te dua,sepse neser mund te jete shume vone.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi