Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viti 2011 specifik ndër vitet tjera!

Shko poshtë

Viti 2011 specifik ndër vitet tjera! Empty Viti 2011 specifik ndër vitet tjera!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jan 29, 2011 7:59 pm

Viti 2011 specifik ndër vitet tjera!


Te dashura ..eshte shume interesante qe sipas numerologjise e me tej ne si humanitet jemi te gjithe nje shifer ne moshe domethene njesoj pleq e femije per nje veshtrim apsolut .......sidomos ky vit na nxjer te gjitheve me nje shume 111

meqenese eshte viti i 011....pra beni nje prove me ditelindjet psh...
une kam lindur ne 63shin dhe jam 48 vjec
63 plus 48 bejne 111
bejeni tuajen dhe te te gjithe atyre qe njihni kete shume dhe ju del sigurisht 111
sipas numerologeve apo pitagores po edhe kalendarit te Maja.....kjo shifer parashikon nderimin e epokes dinosaurve dhe hyjme ne epoken e mamiferve domethene epoka e diamantit dhe e dashurise pasi ka shume egoizem gjak dhe urrejtje behet nje nderrim total i formes humane pra kjo tregon edhe ne evolimin e vogelueshve qe sot njohim kaq te avancuar dhe te zgjuar quhet gjenerazioni e atyre qe do shpetojne njerzimin.me aftesite e tyre apsolute ndaj jane te tile te zgjuar dhe me aftesi te medha ndjeshmerie ....
Ne fakt nese shohim cpo ndodh neper bote ne pergjithesi si ekonomia politika dhe humaniteti jane zero...ka arritur kulmi shoqerise njerzore ....
nejse e solla si mendimin tim kete mes jush aspak tju bind qe eshte keshtu thjesht per interes dhe kenaqesi tju ndaj momente qe i shikoj dhe mendoj personalisht
Madi..

Dergoi Mark Gecaj


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi