Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare

Shko poshtë

Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Jun 02, 2011 9:59 pm

Ismail S Rexhepi:Foto të figurave dhe traditës kombëtare

Malcuer Dugagjini Foto FB Gegnishtja © KS MEDION Perpunim kompjuterik


Kostume Elbasan...perpunim kompjuterik © KS MEDION Gjilan


“Ndihma e Zotit e pushka e Hotit" - thoshte Populli se e bjen Lirinë.
Në foto, , Ded' Gjò Luli. Foto Gegnishtja Perpunim kompjuetrik
©KS MEDION GjilanFoto FB Florije Lule Bajraktari, Albumi Petrit Dugagjini, Raster , montazh,
© KS MEDION
Dukagjinet sipas te dhenave burimore te historianeve te lashte te antikitektit, per periudhat ZEUSIANE te historise, pretendojne me te drejte se DUKAGJINET, qe si fjale spjegohet vec me shqipen, pra Gjini e Dukeshme, xhins si i thomi na, rrace, soj
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi