Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA-SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO

Shko poshtë

Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA-SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO  Empty Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA-SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 01, 2011 11:48 pm

Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA-SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO  211458_678723185_2799306_n

Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA
Kristaq Shabani:LNPSHA "PEGASI" ALBANIA-SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO  320225_10150372443568186_678723185_8233012_2015869016_n
SARANDA THAQI GJAKOVA, KOSOVO

My name

My name is ... To be honest I have not decided yet how be called today. I was too busy ignoring the alarm signals that are lit everywhere tread, to find a suitable name. Yes, yes. I am a chameleon when it comes to names, and depending on the level of insomnia that transform into what I call my self. But bedroom sets at last appear and show ends without discovering morality. And tomorrow comes and should rise again on foot often without power points from the previous night. You must get up and start to walk with all the uncertainties, doubts, and fatigue in one way or another must find your own routine to sketched by the famous character that serves as the backdrop to the end of your journey.


Emri im...
Unë quhem... Të them të drejtën nuk e kam vendosur akoma si quhem sot. Kam qenë shumë e zenë, duke injoruar sinjalet e alarmit, të cilat ndizen kudo, ku po shkel, për të gjetur një emër të përshtatshëm. Po po… Unë jam një kamaleone, kur vjen puna në emrat dhe në vartësi të nivelit të pagjumësisë që shndërrohem në atë që quaj veten. Por gjumi vendos të shfaqet më në fund dhe shfaqja mbaron pa zbuluar moralin. E nesërmja vjen dhe duhet të ngrihesh përsëri në këmbë shpesh, pa pikë fuqie nga një natë më parë. Duhet të ngrihesh dhe të fillosh të ecësh me të gjitha pasiguritë, dyshimet, lodhjet dhe, në një mënyrë apo një tjetër duhet të gjesh rutinën tënde të skicuar nga i famshmi karakter që të shërben si sfond deri në fundin e udhëtimit tënd.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi