Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rifat Jashari: Qeveria Thaçi si gjithë të tjerat(Video)

Shko poshtë

Rifat Jashari: Qeveria Thaçi si gjithë të tjerat(Video) Empty Rifat Jashari: Qeveria Thaçi si gjithë të tjerat(Video)

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 08, 2012 9:46 pm

Rifat Jashari: Qeveria Thaçi si gjithë të tjerat(Video)


Rifat Jashari: Qeveria Thaçi si gjithë të tjerat(Video) Rifat-jashari-2012
Kryefamiljari i familjes Jashari në Prekaz, Rifat Jashari ka shprehur zhgënjimin e tij të thellë për gjendjen në Kosovë.
Ai ka kritikuar qeverinë aktuale, duke thënë se “ata që janë aktualisht në pushtet kanë kritikuar ata që kanë qenë me herët në pushtet, por kur kanë ardhur vetë aty, nuk kanë bërë asgjë më shumë, përkundrazi.”


“Krejt kjo garniturë qeveritare që është tani në pushtet, ka bërë akuza të mëdha ndaj qeverive të kaluara, se po e hajnë shtetin, se po e keqpërdorin buxhetin e shtetit. Më tregoni çka bënë këta që janë tani në qeveri tani. Çka bënë më shumë se të tjerët”, - ka thënë Jashari në një intervistë për RTK.

Sipas Jasharit, ministrat i lënë makinat ndezur për t’u ngrohur kur janë në mbledhje dhe shpenzojnë shumë për telefona kur të tjerët nuk kanë ushqim për të ngrënë.
Kryefamiljari i Jasharëve ka thënë se e di që në Skenderaj janë vjedhur shumë vota, dhe prandaj ka votuar vetëm njëherë pas luftës.



Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi