Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert

Shko poshtë

Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Empty Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 21, 2012 8:51 pm

Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert


Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Largea_egzagje21353490974
Madonna ka qenë këngëtarja e parë e cila rrezikoi duke dalë para publikut me veshje shumë ekstravagante dhe artiste si Lady Gaga, Katy Perry, Nicki Minaj apo Kesha kanë ndjekur hapat e saj.

Madonna ka qenë e para femër e cila i dha zemër kolegeve të mos kishin turp nga trupi i tyre dhe ta shfaqnin atë pa frikë para fansave, por tani kjo taktikë nuk i shkon më divës 54-vjeçare të muzikës.

Të hënën, gjatë koncertit të saj në Majemi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Madonna zbuloi një pamje që vetëm gjinekologu dhe partneri i saj duhet ta shohë.

Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje

Trendi i veshjeve tepër të ekzagjeruara tashmë është përthithur nga të gjitha këngëtaret kur nisin turet e koncerteve dhe nuk bën më përshtypje. Kjo është gjëja më e trishtueshme tek Madonna: dikur ajo e dinte shumë mirë se çfarë trondiste publikun dhe në ditët e sotme ajo që do të shokonte më shumë fansat e saj është dalja e mbuluar në skenë.

Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje1
Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje3
Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje4
Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje5
Madonna e ekzagjeron me (zh)veshjen në koncert Egzagje6
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi