Karikatura te ndryshme dhe foto rasti

Shko poshtë

Karikatura te ndryshme dhe foto rasti

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu May 16, 2013 9:50 amavatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi