Foto nga lufta dhe nga paslufta

Shko poshtë

Foto nga lufta dhe nga paslufta

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jun 05, 2013 8:08 pm

Foto nga lufta dhe nga pasluftaEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Jun 06, 2013 10:37 am, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto nga lufta dhe nga paslufta

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jun 05, 2013 8:43 pm

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi