Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Shko poshtë

Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 24, 2013 12:52 pm

Humore montazhiEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Nov 20, 2014 11:40 pm, edituar 3 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tash vetëm pernjime!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Oct 24, 2013 7:50 pm

 Tash vetëm pernjime!

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Oct 25, 2013 8:24 pm


 Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Nov 22, 2013 1:30 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 05, 2014 1:33 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 05, 2014 3:01 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Jan 06, 2014 1:12 am

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 03, 2014 7:53 pmAgim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 04, 2014 1:46 amEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Wed Mar 26, 2014 11:03 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 06, 2014 9:12 pmEdituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Feb 08, 2014 2:45 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 06, 2014 9:27 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 11, 2014 4:40 pmAgim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 11, 2014 5:30 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Feb 11, 2014 10:51 pm

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Fri Feb 21, 2014 9:53 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Feb 12, 2014 9:35 pm
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 13, 2014 3:12 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Feb 13, 2014 7:52 pm


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Feb 21, 2014 2:44 pm
Nuk i ka rektori fajet. Maqina i ka shkrujt punimet.Rektori i Univerzitetit bothprap.

Gjyshi im ka jetu 100 vjet fale kepurdhave. Nuk i ka hanger.

Tu u tere.Po bertet burri: Gruuuu, ku eshte pluhni mbi televizion, se i pata shkrujt do numra te telefonit?Me shume i tutna sot ores rrymes, se perpara ores policore.Po ju jep mesuaesja femive ne shkolle me shkruajt hartim me temen "Grate e famshme".
Mesuesja, pasi qe i ka lexuar te gjitha hartimet:
- Nuk po mund te besoj, gjeth keto femra ne bote, e ju keni shkruar per Rihanen, Madonen, Tunen, Dafinen... Qysh askush nuk shkruajti per ndonje grua tjeter te famshme, qysh askush nuk shkruajti pershembull per Marija Kirin? "
Femit po nisin te nxinen tu kesh.
- Çka ka qesharake ketu? - po pyet mesuesja.
Femit: Nuk thuhet Marija Kiri, po Maraja Keri!
Pas martese, tu dale prej komunes, nuses po i afrohet shoqja: Zemra jeme, hiq nuk po dukesh e lodhur! Pse me qen e lodhur - po quditet nusja? Dy vjet e ke njeke tipin, e thash!Obama - NikolicAjo: - Zemer, te kam ble birra dhe cka po do per dark? Sonte eshte Liga e Kampionve dhe thiri shoket e mandej dilni me naj cllub. 
Ai: - A shume a?
Ajo: - Jo shume, braniku perpara, fari i majt dhe retrovizori.
Obama - NikolicNe Drenic, femit nuk i tutin mo me babaroga, po me Salustron.Kolekcioni per plazh: Albania 2014Po ndalet autobusi ne Gjilan, tu shku per Presheve dhe shoferi po thote ...
Pushim 20 min ... ne qofte se dikush deshiron te shkoje ne toalet, ose ta dhez nje cigare apo ta kryn fakulltetin ..!

Hashimi e viziton Nikolicin ne spital t`Brukselit, pas bisedimeve.
Na nuk e duam ndarjen e Kosoves. A duhet ket, t`ju vizatojme?Tu i ndreq kravatat para se me shku ne drek.


Definitivisht, dieta ma e mire eshte me karote, kep, tranguj dhe kompira. Nuk duhet me i zi, as me i pjek, e as me i hanger te gjalla. Duhet me i punu.


Ai momenti, kur Dacici duhet me nenshkru se Serbia kufizohet me Kosoven.


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sat Apr 26, 2014 3:33 am, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Feb 21, 2014 10:16 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 2:15 pm


 
EULEX - Misioni i Bashkimit Evropian per sundimin e ligjit. Kanuni i Lekes hala eshte libri me i praktikuar ne Kosove.
EULEX i bien si donator verbal.
Na lejoni pak me u qu ne kembe, se na u kane pi gjunjte.
EULEX-i nuk na zgjidhi problemet mbrenda nates, po as mbrenda dites, po as mbrenda vitit.
Ne foto-montazh: Albin Kurti dhe Karim Limdal (zedhenese e EULEX-it)Do t`ja nisin luften kunder nentokes Kosovare. Per fillim, do ti arrestojne minatoret.Prej krejt institucioneve te sistemit, ketu vetem rruga mundet me pru ndonje rezultat pozitiv.Nuk do t`ja nisin luften kunder krimit te organizum. Nuk po me duken si vetevrases.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 2:19 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 2:42 pmKa nise gara e shteteve ballkanike per hyrje ne EU. Per momentin, Shqiperia super oshte ka rrine.
Ne kohen e Enver Hoxhes, askush nuk ka guxu gojen me hape. Tash edhe vdeknit po votojne
Kryeministri ka qel akount ne facebook....  


Ferizaji oshte qyteti ma i njohur Kosovar. Ne Irak dhe Afganistan kane ndigju edhe per furen e Mikelit.

Jena ka punojme shume shpejt, mandej po na vonohen rrogat.

Te na njeri vdes me 70 vjet, e ka jetu reth 30 vjet.

Nuk po shkoj ne varrim, po e pres kur ta qesin DVD-n.

Gjaku nuk eshte uj. Ju lutemi, kurseni ujin.

Banoret e lagjes Kodra e Diellit, apelojne te ata qe japin gjak, te japin edhe "uj".


Radikal, demokrat, socialist nuk dallojne ne Serbi, kur oshte ne pyetje rakija, roshtili dhe Kosova.

Çdo i treti shqiptar mirret me politike. I pari dhe i dyti jane bodigarda


Radikal, demokrat, socialist nuk dallojne ne Serbi, kur oshte ne pyetje rakija, roshtili dhe Kosova.
Çdo i treti shqiptar mirret me politike. I pari dhe i dyti jane bodigarda


Kosova oshte i vetmi shtet ne bote cili i ka vetem 3 ane te botes - lindjen, jugun dhe perendimin. Busolla gjeth tregon gabimisht ka veriu, cilin na nuk e kena

 Lobim per Kosoven.

Qeveri, qelna do sexi shopa, te knaqemi edhe na pak, si ju, me pare tona!

Ambasadoret e shteteve te huaja nuk perzihen ne punet e qeveris kosovare. Thijesht, ju besojne njerezve qe i kane emru.

Edhe ne Kosove ka arrit moda e mbajtjes qenve neper shtepi, banesa dhe tyrli institucioni.

Ka meritu me ja hek kapuqin, po ata ja heken edhe kryt.

Na pshtoj ngrohja globale, se ishim ngri.
Pushteti si droge, ka nise me kriju edhe varshmeri.
Lumi Iber nuk duket i rezikshem mos me guxu me bo nje lloj aventure si ne foto.

I mbusha gjepat me pare dhe shkova ne HIB dhe mora mbushje per ker, mandej hina ne Albi dhe mora mbushje per frizhider. Ne qebaptore e mbusha barkun me 10 qebapa dhe para se me shku ne kafiq, hina ne bastore dhe e mbusha nji tiket. Tu e mbush barkun me bira t`Pejes, ma cingroj gruja me shku me ja mbush edhe asaj....

Po na mbushin kryt me tyrli brrllogu, barkun po duhet me e mbush vet.

Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Sun Nov 15, 2015 2:38 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 2:53 pmPas zgjedhjeve po me duket, si kur te kthehesh prej pijaces. I ke zgjedh kishe ma te miret, por kur ta hap kesen te shpija, e sheh qe senet i ke te kalbura.
Garant jam anormal, kur krejt senet po me duken normal.
Prej qe i kena n`kry, me mbyti migrena.
Per ket polici, mo as vica nuk po ka.
Duhet me qen krenar, pasi qe Kosoven, qe 10 vjet po e vjedhin patriotat e jo tyrli njeri.Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Thu Nov 27, 2014 12:29 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 2:57 pmKOSOVA si njera prej mrekullirave te botes.

Me nje ane ka pare, ne anen tjeter nuk ka pare. Shumica jane diku n`mes.
Ne foto - Kryeministri dhe Kryetari i Kosoves diku ne mahallen e boshnjakve ne Londer. Na po dojme me u bo si Sllovenia, ata po na bojne si Bosna.


Sejdermani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Feb 23, 2014 4:23 pm

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humore montazhi dhe foto tjera humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi