Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL

Shko poshtë

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Empty KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 30, 2014 4:19 pm

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL


https://www.facebook.com/Endrit.Beqiirii



KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10421603_10152223334384077_7174925703961242949_n


KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10171247_716476845069677_306557491_n


Ky është Endrit Beqiri dhe në profilin e FB-së i shkruan se studjon në Fakultetin e Mjeksisë.Duket se është nga Prizreni.
Ko thotë se nuk është me xhihadin por kam me të ekzekutue. Po çka koka pra ky "student" i tradhëtisë kombëtare që po ekzekutojka për ruajtjen e islamait? Ky kenka i deguari i Allahut me e mbrojtë islamin a? A e dinë familja e tij që Endrit studenti po u merrka me kërcnime e likuidime njerzish për Gëzim Kelmendin e për  e Ferid Aganin? Prindërit e tu kanë shumë djel që paske vendos me likuidu njerz more Endrit? Mjerë ky popull e kkjo tokë se çka ka pritë në ditët e sotme. 
Ai Zot që është dikund ka me u mallkue edhe Juve. Likuidimet, kercnimet, sharjet e vrasjet asgjë nuk kanë të bëjnë me islamin, ramazanin, agjërimin e as me Allahun jo se jo. Vetëm të edukuarit për terrorizëm bëjnë gjëra të tilla.Kosova duhet të pastrohet nga fara e tyre.


Ja se çka shkruan Endrit Beqiri në privatsinë time:


Endrit Beqiri

Kush je ti qe mundohesh me fy Fen Islame , pasha te madhin Allah , kurr nuk e kam mendu Xhihadin ama pot premtoj nese ka nje njeri qe kam me Egzekutu ki mu kan ti !! Merru me veten tende, se ndryshe e peson.


Miqësi Endriti ka këtë radikal që do me e mbulue Kosovën me shamia e feregje:
KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10338324_749998661717495_1087572646135046266_n

Në anën tjeter Endriti ka edhe vasha të bukura. Këndej mbron islamin me vrasje e në anën tjeter do me i shkerdhye të gjithë. Ja një ndër bukuroshet e Endritit por pa shami:

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10391414_741410362576325_3080153661226579133_n

Poqëse ky mendon se Ramazani është muaji i mëshirës, atëherë ku shkojnë bashkë mëshira dhe kërcnimi me likuidim?

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10411245_764160773634617_1599706477791339597_n


Në fund:-A din ky dhe tjerët me tregue se çka dhe ku e ofendova unë ilamin e Kosovës dhe Shqipnisë, atë islamin tradicional që e mbajnë shqiptarët e vërtetë? Përgjigju!

Kërcnimi tjetër ishte ky:

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 856117_650124598361410_731164486_o

https://www.facebook.com/redian.maloku

VOZHDOJNË SULMET NGA EKSTREMISTËT ISLAMIK ANALFABET

Redian Maloku
fain eka serbi qe stevravi ty po te la gjalle me byth qir muti

Redian Maloku
ca ke qe ofendon muslimant
ca tekan vo pse fut nxitje urrejte fetare po fain eka arkani, sheshli, sllopodan milloshevi qe stecovi per lesh ty
une jam ai qe te kam qi grun
tuaj smaban mend


Edhe një sulm në mëngjesin e sotëm. Ekoma sharje e flliqsira nga njerz që skan mundë as të shkollohen, as të arsimohen dhe që fatkeqësisht ju mungon edhe edukimi familjar sepse atë shtetror se kemi pas kurr.
Këta më akuzojnë se po e sulmoj fenë islame. Kjo nuk qëndron sepse unë miqët më të mirë i kam hoxhollarët por jo këta radikal, por ata kombëtar e atdhetar. Unë i kritikoj kulturat e huaja sektashe që na erdhen në atdheun tonë dhe që këto kultura joshen me para disa analfabet si ky Redian Maloku, të cilët duke qenë injorant harruan se i ka lindë nëna shqiptare, harruan se flasin gjuhën e bukur shqipe dhe se janë stërnipët e Gjergj Kastriotit.
Por mud të jetë edhe tjetra. Mund të jetë që këta analfabet janë fara e mbetur nga otomanizmi dhe jevgjizmi egjiptian që ishin me turqit në tokat tona.

Nuk e di por policia jonë paguhet ta mbrojë shtetin dhe qytetarët e saj, ta mbroj kulturën dhe traditat tona kombëtare e jo ti fut veshët në lesh sepse sulme të tilla po bëhen te shumë njerz.
Mjaft më me ekstremizëm.Kthehuni kah kombëtarja e feja e vërtetë.Nuk është mysliman ai që shan e flliq, kërcnon e vranë. Myslimani duhet të jetë me Zotin e jo me kriminela. ëta kriminel duhe sa më parë të shkojnë në vendin e merituar ose ta marrin rrugën e shteteve arabe!

27.06.2014

Düren A.G.


Tjetri:


KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 10270648_767515406613619_4393656153160483104_aPrishtina Bear Bobi

https://www.facebook.com/prishtinabear.bobi

Ja fakte për SHIK-un i cili ja shkerdheun nanen popullit e këta pisa i lejon me ba çka të duan në token e shqipeve kishe. Ja materisal për policinë, për strukturat e pista që po bashkpunojnë për ta zhbi atdheun për pak para të ndyta të që i marrin nga hoxhollaret e shitur.
Mbrojtja e Shefqet Krasniqit tregon lidhshmërinë e tij me strukturat e terrorizmit në botë!


Ja çka më shkruan njëri nga këta:

Prishtina Bear Bobi
O moterqim mos um qit foto montazha me Shefqetin se vi te kalli me qka ki atje, marre burri plak lopa e niher, 1 dit e ki afat mi hjek fotot, hajt mos i hjek e kqyr qka ka met ndodh, shyqyr facebooki po na jep te dhana kejt!!!


Prishtina Bear Bobi
U robt ngoj kom me ti qi sa te nxa
Prit dhe do te shohesh


Ky terrorist që u lidh me terrorizmin e grupeve xhihadiste duhet të zihet dhe jo vetëm ky!



Ka edhe shumë kercnime tjera me emra të vërtetë por edhe me emra nofka.Policia e ka për detyrë ti gjej sepse siguria e atdheut është vu në rrezik nga këta njerz. Mbarë bota ka frikë nga terrorizmi e neve palla nuk na ha. Ne bërtasim vetëm kur të na dhembë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Empty Dhe vazhdoi me kërcnime e sharje

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 30, 2014 7:17 pm

Dhe vazhdoi me kërcnime e sharje


Endrit Beqiri
Une jam Shqiptar me dy krena edhe i sherbej kti populli e kti vendi ,e nuk jam tradhtar kombi .. qata njerz me mjekra qe ti po i quan muhxhahedina jan njerzit qe kan dhen jeten per kete vend , per njerz si ti qka jan plehra .. Adem Jashari qka ishte a ishte Musliman , Agjerushem kur u sulmua per here te par , edhe ti i thu Muhgjahedin .. ti je thjesht nje i paftyr qe ti ski respect per veten tande dhe njerz qe te rrethojn , thjesht je nje bir i kurve qe lyp robt ku je e ku sje me ti qi .. un jam qaj qe ma nin zonin pas pak ditesh .. pa ardh me ti qi krejt qka ki nfamilje se lo .. maje nmend o biri i kurves e familjen ngoj ta qifsha


HAHAHAHAHHA po a , oki ku t;don ti jam ngjendje .. ku tki qef po nashta sun pe mrrin mi qu n'polici se je i rrethum 4 onet .. ki mem pa onderr maje n'mend
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Empty Re: KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 30, 2014 9:11 pm

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL 0
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Empty Re: KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 30, 2014 9:18 pm

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL R-ramiqix-1KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Namazi24qer
KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL F-falja-namazit-xKERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Islo
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL Empty Re: KERCNIMET E ISLAMISTËVE RADIKAL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi