Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agim Gashi-Përshëndetje Ambasadoren Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson

Shko poshtë

Agim Gashi-Përshëndetje Ambasadoren Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson Empty Agim Gashi-Përshëndetje Ambasadoren Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jul 25, 2014 10:09 pm

Agim Gashi-Përshëndetje Ambasadoren Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson


Ambasadorja Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson e ulur këmbëkryq dhe qëndron më burrë se burrat.
Kjo ambasadore besoj se ashtu su ulet i ka edhe veprimet-
Unë e falenderoj, e përgëzoj dhe them se të lumtë ne për Amerikën se po mos të ishte sot ne do ja kishim kalue Irakut, Libisë, Sirisë e Avganistanit.

Dua ta lus diçka publikisht:
Agim Gashi-Përshëndetje Ambasadoren Amerikane në Kosovë Tracey Ann Jacobson 1488169_10152271935174077_5473149543537194709_n

E dashur Ambasadte Jacobson!


Mos lejoni që Kosova të bëhet ashtu si thashë më lartë.Hijenat komuniste, muxhahidiste, Isiste agjentura tjera ju gjuen Kosovës me e zhbi nga harta e dheut. Çkado që na bëri Turqia me shekuj, Serbia mbi njëqindvjet, dy e tri herë më shumë janë duke e dëmtue qenjen kombëtare këto elemente të cilat e rjepen Kosoven duke e vjedhë, mbjellin faren e keqe ndër ne, fshinë trurin e kombit me literatur të sektashëve nga shkretirat e Afrikës e Azisë dhe dëmtojnë çdo gjë që u arritë me gjak, mund e djersë. Kosovës i duhen njerz të ndershëm edhe pse kjo kastë politike nuk do të lejon me çdo kusht. Ka ky popull njerz që akoma vdesin me shpirt e zemër dhe flijohen për popullin e atdheun.
Shteti ynë nuk pati fuqi me u mbrojtë sepse hangren para të pista, gjithashtu edhe krerët e partive ploitike dyshohet se janë zhytur në krime ekeonomike e të organizuara. 
Na ndihmo e dashur Zonjë. Populli shqiptar nuk janë të gjithë si këta element.Në përgjithësi ne Ju duam, e duam Amerikën, Ju nderojmë Juve dhe nuk do ti harrojmë ndimat amerikane në shekuj, nuk i harrojmë bombat e krismat e lirisë nga armata e Juaj dhe forcat e Juaja, nuk i harrojmë shtyüjet e politikës amerikane ndaj Kosovës dhe popullit të saj.

Zoti Ju bekoftë Zonja Jacobson!
Zoti e Bekoftë Amerikën!
Zoti e bekoftë popullin shqiptar dhe atdheun e tyre!



Me respekt 
Agim Gashi-Gjermeni!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi