Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzhala: Burim Ramadani e Donika Kadaj iu 'hodhën' në përqafim 'shefit'

Shko poshtë

Buzhala: Burim Ramadani e Donika Kadaj iu 'hodhën' në përqafim 'shefit' Empty Buzhala: Burim Ramadani e Donika Kadaj iu 'hodhën' në përqafim 'shefit'

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 19, 2014 6:05 pm

Buzhala: Burim Ramadani e Donika Kadaj iu 'hodhën' në përqafim 'shefit'
Buzhala: Burim Ramadani e Donika Kadaj iu 'hodhën' në përqafim 'shefit' Largea_12_11_2014_339682_beratbuzhala1416407955


Ish anëtari i kryesisë së PDK-së Berat Buzhala ka shkruar në Facebook lidhur me situatën e krijuar në vend, sidomos pas pohimeve se AAK-ja po bën një marrëvehsje të re me PDK-në. Ai ka shkruar se ishte në telashe për ta përmend PDK dhe Hashim Thaçin prej Burim Ramadanit dhe Donika Kadaj, ndërsëa ata tash po i hedhen në përqafim. Ky publikim i Berat Buzhalës ka marrë edhe pëlqimin e Burim Ramadanit i cili nuk ka vonuar tí bëj “like” në Facebook.


Lexoni më poshtë publikimin e tij në Facebook:


Deri kur u largova prej PDK'se, une n'telashe kam qene me e permend PDK'ne dhe Hashim Thacin ne prezencen e Burim R. Ramadani dhe Donika Kadaj. Mu dokke qe jam anetar i Partise Naziste. Kur cka me pa, e cka me ndi, taman dola une, keta po ju hedhen ne perqafim Shefit. Gjakun e ambel e ka Hasha. Keni me u binde. Mbajeni mend cka po ju them.
Be bre po ju boj, qe me u kenaq keni me njeri tjetrin. Keni me u shkri. Se te njejte jeni...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi