Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gërvalla: Asnjë polici në botë nuk e burgos kryetarin e Komunës

Shko poshtë

Gërvalla: Asnjë polici në botë nuk e burgos kryetarin e Komunës Empty Gërvalla: Asnjë polici në botë nuk e burgos kryetarin e Komunës

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jan 28, 2015 7:26 pm

Gërvalla: Asnjë polici në botë nuk e burgos kryetarin e Komunës


Gërvalla: Asnjë polici në botë nuk e burgos kryetarin e Komunës Largea_largea_shpend14223799771422453223
Foto Bota sot


Vëllai i Jusuf Gërvallës, Abdyl Gërvalla, përmes rrjetit social Facebook ka reaguar ndaj arrestimit të kryetarit të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ai ka shkruar se Asnjë polici në botë nuk e burgos Kryetarin e Komunes së kryeqytetit për shkak të pjesemarrjes në protesta.


Ja reagimi i plotë:


“Asnjë polici në botë nuk e burgos Kryetarin e Komunes së kryeqytetit për shkak të pjesemarrjes në protesta!
Kjo kastë hundë-leshësh Kryetarit të Komunes Shpend Ahmetit s'i kane bërë asgjë... perkundrazi, e nderuan me titull të veçantë e te paaritshem për tërë Qeverinë e Kosoves!
Cili ka qenë më i fortë millosheviçi apo këta hundë-lesha të Qeverisë? Për sa e dij unë, se paku 15 herë me i fortë se këta ka qene milloshi...
Kosova e vogel, krejt e parendesishme iu bë varr turpi!...
Sepse Toka jonë është e shenjtë, e njomur pllembë për pllembë me gjakun e bijave dhe bijëve tanë më të shtrenjtë...
Çdo hundë-lesh e gjenë varrin e vet të turpit”. /BS/


Pregaditi: P.Rudi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi