Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)

Shko poshtë

Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO) Empty Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 11, 2015 11:13 pm

Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO)

Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO) Dr-mustafa-ceriq

“Unë jam boshnjak me plisin e bardhe shqiptar ne koke … kjo qe jam boshnjak jam krenar qe me ka lindur nena Xhemile dhe babai Ibrahim … kurse kjo qe ne koke mbaj plisin e bardhe shqiptar dua ta tërheq vëmendjen qe ne Bosnje fillimisht kane jetuar ILIRET dhe se Bosnja ishte toke ilire e te cilën me vone e popullzuan sllavet dhe neve boshnjakëve dhe shqiptareve na lidhin pikërisht këto rrënje ILIRE … Unë tani nuk mund ta shoh veten se si dukem me plisin e bardhe por mendoj se dukem mjaft bukur … ” ka thënë Mustafa Ceriq.




 
Dr. Mustafa Ceriq: Bosnja është tokë Ilire dhe unë jam boshnjakë me plis të bardhë në kokë (VIDEO) Mustafa-ceric
Kohë më parë të njëjtat deklarata i patë lëshuar edhe hoxha Muamer Zukorliq klikoni tek titulli për të ndjekur deklaratën e tij :
[size=38][size=38]Hoxha Muamer Zukorliq: Nuk jemi turq e slloven, jemi Ilirë (VIDEO)[/size][/size]
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi