Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...!

Shko poshtë

Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...! Empty Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...!

Mesazh nga Agim Gashi Mon Sep 07, 2009 9:47 pm

Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...!

E përgatiti: Diella XHOKLI



Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...! 2fm

Ngrënia e peshkut, mbi një grua të zhveshur mund të mos jetë shija e të gjithëve, por është çmenduria e fundit për yjet në mbarë botën. Të famshmit si Tom Cruise, Brad Pitt dhe George Clooney janë të çmendur pas darkës më seksi të këtyre ditëve. Në një lokal të Londrës të quajtur “Flash Sushi” po zbatohet servimi i drekës i quajtur ‘Nyotaimori’. Ky lloj i servimit e ka zanafillën që nga shekulli i 18-të, kur udhëheqësit japonezë ishin të mërzitur nga mënyra e servimit të drekës, dhe e sollën këtë mënyrë të re të shërbimit për ta bërë të ngrënit sa më interesant. Tani Britania solli vërtetë një ndryshim të madh në mënyrën e të ngrënit. Shumë njerëz nuk din se ku të shikojnë kur dreka shërbehet. Modelja bukuroshe është e mbuluar e tëra me ushqim shumë të shijshëm, gjë që është vërtetë hutuese. Me lëvore të bananes zakonisht mbulohen pjesët më intime të femrës, dhe gjinjtë e saj mbulohen me petale trëndafili. 250 funte është çmimi për një person, për të shijuar këtë darkë të çuditshme, por sipas disa dëshmitarëve ju fitoni më shumë se sa paguani. Së pari, mysafirët shërbehen me shampanjë, dhe më vonë edhe me pije të tjera. Por mos u shqetësoni, për çkado që keni nevojë shërbyeset japoneze janë gjithmonë në dispozicionin tuaj. Definitivisht, kjo mënyrë e të shërbyerit të Sushi-t është për personat të cilët janë mërzitur me daljet e zakonshme. “Flash Sushi” deri tash ka organizuar më shumë se tri net ‘Nyotaimori’, dhe thuhet se kërkesat po rriten. Është shumë lehtë të kuptohet pse po ndodh kjo. Ushqim të shijshëm, pije të mira dhe zonja të zhveshura. Çfarë ka të papëlqyeshme këtu?
Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...! 1fm
Dëshironi të hani ‘femër’, ejani...! 2fm
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi