Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A do te martoheshit me nje invalid???

2 posters

Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid???

A do te martoheshit me nje invalid??? Bar_left100%A do te martoheshit me nje invalid??? Bar_right 100% 
[ 2 ]
A do te martoheshit me nje invalid??? Bar_left0%A do te martoheshit me nje invalid??? Bar_right 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 2
 
 

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Rrebele Tue Jan 06, 2009 6:09 pm

Nese jeta ju con te njiheni me nje femer apo mashkull 


dhe ai apo ajo .te ken te gjitha cilesit cfare do te benit ?
A do te martoheshit me nje invalid??? Ki8hf4hpdi4
Rrebele
Rrebele
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 484
Registration date : 06/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Rrebele Tue Jan 06, 2009 6:15 pm

Une njoh nje rast ku nje vajze me te gjitha te mirat ra ne dashuri me nje invalid qe kishte probleme me kembet, duart , ishte shume i shemtuar dhe sinqerisht kishte gjithe shoqerine dhe fisin kunder. Une e njoh personalisht ate gocen. Ajo ka ikur nga shtepia vetem per te qendruar afer te dashurit, sot jane te martuar dhe kane nje cun mesa di une. Por vazhdon te mos komunikoje me familjen sepse si familjare nuk e pranuan dhe vazhdojne te mos e pranojne kete lidhje. Pra kjo vajze i beri balle te gjitheve duke duruar edhe turturat e prinderve. Me kete doja te thoja qe dashuria nuk pyet. 
Rrebele
Rrebele
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 484
Registration date : 06/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Agim Gashi Tue Jan 06, 2009 6:42 pm

Rrebele shkruajti:Une njoh nje rast ku nje vajze me te gjitha te mirat ra ne dashuri me nje invalid qe kishte probleme me kembet, duart , ishte shume i shemtuar dhe sinqerisht kishte gjithe shoqerine dhe fisin kunder. Une e njoh personalisht ate gocen. Ajo ka ikur nga shtepia vetem per te qendruar afer te dashurit, sot jane te martuar dhe kane nje cun mesa di une. Por vazhdon te mos komunikoje me familjen sepse si familjare nuk e pranuan dhe vazhdojne te mos e pranojne kete lidhje. Pra kjo vajze i beri balle te gjitheve duke duruar edhe turturat e prinderve. Me kete doja te thoja qe dashuria nuk pyet.

Në këtë rast familja ka bërë mëkatin më të madh ndaj bijës së saj.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do te martoheshit me nje invalid??? Empty Re: A do te martoheshit me nje invalid???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi