Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re

Shko poshtë

Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re Empty Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re

Mesazh nga Agim Gashi Sat Sep 12, 2009 12:40 pm

Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re




Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re Deni

Ylli i serialeve Danielle Lloyd ka investuar 2 milionë dollarë në një shtëpi të re. Ajo e ka blerë së bashku me të dashurin saj Jamie O’Hara. Vajza e ahengjeve, 25-vjeçarja Danielle ishte në lidhje me futbollistin Jermain Defoe, me Teddy Sheringham, më vonë ajo kishte ndërruar shije dhe ishte në lidhje romantike me 68-vjeçarin Cliff Richard. Danielle ka filluar të takohet me Jamie-n para gjashtë muajve. Ata planifikojnë të fejohen vitin tjetër, dhe në fund ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me një martesë në vitin 2010. Danielle në banesën e saj ka një sigurim 24 orësh, gjë që është e nevojshme për të pas plaçkitjes së stolive prej 20,000 funteve në shtëpinë e saj në South Woodford, Essex. LLoyd gjithashtu është ende e tmerruar nga sulmi që i kishte ndodhur në një klub të natës. Një burim i afërt me të tha: “Pas atij sulmi, Danielle nuk është e interesuar më për klube të natës. Ajo dëshiron të ketë një familje më Jamie-n. Ata janë shumë të dashuruar dhe duan të martohen. Kjo shtëpi është hapi i parë drejt jetës së saj të re”. / D. XH.
Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re _lloyd_2


Danielle Lloyd investon në shtëpinë e re -danielle--
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi