Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja që bën çudira

Shko poshtë

Gruaja që bën çudira Empty Gruaja që bën çudira

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jan 23, 2009 10:25 pm

Gruaja që bën çudira



Diku në Gjermani, NRW, është një grua shqiptare e cila shëron me bioenergji dhe me metodat e saja largon magjitë e zeza nga trupi juaj. Pos tjerash ajo shëron edhe shumë sëmundje tjera të cilat natyra dhe Zoti ua ka qitë njerzëve në tokë. Por, a e dini se të gjitha sëmundjet mund të sherohen? A e keni ditë se për çdo sëmundje Zoti e ka krijuar edhe barin me të cilin sherohen sëmundjet e juaja. Ne e vizituam këtë grua dhe mësuam shumë gjëra të reja nga ajo. Na priti me një dashamirësi pasi që më parë e kishim bërë terminin, na solli kafe dhe pije që pastaj të filloj të na pyeste për hallin që kishim ne. Tash bëhen tre muaj, që unë me hallet dhe problemet e mija përballesha në çdo orë e çdo minut, më nuk i kam. I falenderohem nga zemra Zotit dhe kësaj gruaje jo vetëm unë por e tërë familja ime. Nga bisedat me te mësuam se ajo shëron edhe problemet tek çdo njeri që vine nga mbingarkesa e brendëshme shpirtrore, ankthet e ditës dhe natës që shoqrohen me pasiguri, stresin dhe pagjumsinë, dhimbjet e kokës, ëndërrat e frikshme që shkaktojnë edhe pengesa në të shprehur e në të folur, disa lloje epilepsish që ndryshe quhen sëmundjet e tokës së zezë, pastaj shqetsimet e ndryshme të cilat ndikojnë në shtatzani tek gratë që nuk mbesin shtatzëna, largon magjitë e ndryshme si dhe largon gjindët dhe djallin nga trupi, problemet në dashuri e shumë anomali tjera që ka njeriu në jetën e përditshme. Kjo mjeke popullore ka një përvojë të trashëguar nga i ati i cili këtë profesion e ushtron që nga mosha 9 vjeçare. Deri tani pak kush e ka ditë që kjo grua i ka të gjitha aftësitë e këtij profesioni human. Tani pas sherimit të shumë njerzëve, dhe pas sherimit tim, vendosa të shkruaj për këtë grua të çudirave pasi vetë i jam mirërënojhëse për shërimin tim. Gruaja e Çudirave është në disponimin e juaj 24 orë në ditë. Barnat dhe metodat e shërimit ua dërgon edhe me postë. Jeta nuk është vetëm fat, por është edhe zgjidhje. Andaj mos ngurroni ju që keni nevojë. Mjafton të thirrni në telefonat (0049)0171-9146591 dhe (0049) 02421-208951 dhe të bëni termine apo edhe të rrefeheni për sëmudjet dhe mundimet që u shkaktojnë telashe. Mos e lini fatin në duar sëmundjeve të ndryshme, por edhe të djajëve dhe gjindëve



Theksojmë krejt në fund se te kjo grua nuk egzistojnë ndarjet fetare. Siq janë të gjithë njerzit të njejtë para Zotit, ashtu janë edhe tek unë, thotë Gruaja e Çudirave , të cilën vetë pacientët e saj e kishin emruar me këtë emër.



Këtë shkrim ia shkruaj në shenjë falenderimi për këtë fenomen çudibërës.





S.Çerkezi- Gjermani

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi