Agim Gashi-Drenica:FOTOGRAFIA QE FLET

Shko poshtë

Agim Gashi-Drenica:FOTOGRAFIA QE FLET

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 10, 2010 12:05 pm




Agim Gashi-Drenica:FOTOGRAFIA QE FLET

- Hajde qohu se mbrrim në treg!

- Qohu more...a po flenë a?!!!

- Qohu se mjaftë te kam vozitur ne vetur , nga fshati
deri këtu...

Polici :-Kot po e lut o jaran se ky paska ngordhë...ia ke
mbyll kapakun dhe ka ngelê pa frymë.

- Cka te beje tash?!!

-Asgje kthe kah e ke sjell.....

-Jo more , po une e kam sjell ne qytet per ta shitur.

te gjalle a te ngordhur do e shes..

- ku do te shitesh te ngordhur?!!!!

- Në mishtore?

- Kush e hane kete mish...

- E hanë ti nesër në qebabtore...?!!!!
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi