Vladimir Bizhga:Skënderbeu-Fotografi e fjalë

Shko poshtë

Vladimir Bizhga:Skënderbeu-Fotografi e fjalë

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Apr 30, 2011 7:47 pm

Vladimir Bizhga:Skënderbeu-Fotografi e fjalëSKENDERBEU eshte diga e madhe e shqiptarizmit,identiteti yne ,kombtar,shqiptare. ja se cfare shkruajne serbet e mjere ,qe u jane errur syte e kerkojne lashtesin e tyre para nesh, eshte komedi,por ata nuk lodhen...
Станислав Будисављевић
... Kjo çon tek ORIGJINA E SERBËVE, skllevër të Perandorisë Romake. Unizujuce duket, por është në të vërtetë i nderuar. Ne ishim ata që kemi pasur një emer për robërit, dhe kështu mund ende të provojë se fisi iliro-thrakase janë në fakt serbët TASHTI DUAN TE BEHEN EDHE ILIRE POR ELENA KOCAQI ME SHOKE U TRGON VENDIN. RROFTE SHQIPERIA.
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi