Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE

Shko poshtë

Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE Empty Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 21, 2011 11:13 pm

Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE 275925_100000525636701_8351615_n

Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE

Shkruar një vit më parë:

2010-12-29

Sot u mbush një vit i prezencës sime në FB.Është viti im i lumtur mes miqsh të mrekullueshëm! Ju lutem të gjithë miqve, që të mos ketë hatërngelje,dua të përshëndes miqtë e mi të parë: Lumturi Xhezo, Minerva Kumi, Mihallaq Qilleri, Adelina Dokja, Skënder Braka, Adem Berisha, Agim Gashi. Që nga mikesha ime e parë e lartshënuar e gjer tek më i fundit mik i ditës ...së sotme, Karl von Gega, ju uroj të gjithëve "GËZUAR VITIN E RI 2011! Sjelltë për ju,po atë lumturi që solli për mua viti 2010 e shumë më tepër!

Me respekt e dashuri,
Viktoria Xhako
(Zhorzh Sand)

Pas një viti:

Jam dy herë e lumtur sot, që gëzimin tim të vitit të kaluar e ndava me ju, miqtë e mi të pazëvendësueshëm! Pavarësisht që e njëjta lumturi e imja vazhdoi vetëm pesë muajt e parë të këtij viti, vlera e saj për mua është akoma më e madhe, sepse miqtë e mi janë shtuar dhe se unë arrita të realizoj ëndrrën e jetës sime. Botova librin tim të parë me poezi „ZEMËR E NGRIRË“ dhe ua dhurova miqve e dashamirëve të poezisë.Kalova në Tiranë përvojën e vetme, të mrekullueshme të jetës sime mes miqve realë e virtualë, të cilën nuk do ta harroj kurrë! Takimet e mia në Tiranë janë drita e shkëlqyer që po më ndriçon e do të më ndriçojë rrugën gjer në fund!

Ju uroj të gjithëve „Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2012!

Me shumë dashuri e mirënjohje,
Viktoria Xhako
(Zhorzh Sand)

Viktoria Xhako:SHKRUAR NJE VIT ME PARE 405058_331161103578075_100000525636701_1305313_195665282_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi