Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadri Mani:DITARI I JETËS 2009 -premte, 17 bleror 2009

Shko poshtë

Kadri Mani:DITARI I JETËS 2009 -premte, 17 bleror 2009 Empty Kadri Mani:DITARI I JETËS 2009 -premte, 17 bleror 2009

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 18, 2009 9:25 am

DITARI I JETËS 2009

premte, 17 bleror 2009

Zgjimi si zakonisht, moti i mirë, me diell.

Takimi që nuk u realizua me familjen e shokut tim të ndjerë, Ekrem Kallaba!! Pardje shoku im i ilegales dhe i burgjeve, Raif Çela, ma bëri terminin me të birin e të ndjerit Ekrem Kallaba, dje nuk më doli, sot sërish zotni Raifi ma bëri terminin dhe unë prtita përpara Postës deri në orën 18 e 1 minutë, kur shitësi i celularëve e përsëdyti telefonatën: i biri i Ekremit tha se ka pritur 10 minuta dhe tash gjndet në Spital!?! I hidhëruar në kulm, librin tim “FALË TË QOFTË GJAKU!” që e kisha përgatitur t’ia jepja dhuratë familjes Kallaba, ia fala shitësit të celularëve!

Në mbrëmje e vizitova Bashkëpunëtorin e Shaban Polluzhës, publicistin zotni Hajriz Demakun; bashkëshortja e tij, zonja Tahire (unë e quaj: Aba-Tahire, e cila i ngjan fort nënës time, që e quanin: Aba-Salë); një grua fisnike dhe fort e devotshme, e merakosur më thotë:

-Ore Kadri, po duan t’ia hupin luftën Plakut tim, Hajrizit!?!”

-Aba-Tahire, ti mos u brengos fare, unë jam zëdhënës (tellall!) i Baca Hajrizit!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi