Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!!

Shko poshtë

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! Empty Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 04, 2012 9:11 pm

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 371111_100001500487939_584049149_n

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!!
Mexhit Aziri

Ja çka shkruan ky njeri në FB:

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 371111_100001500487939_584049149_q
Mexhit Aziri ·
Dr. Rugova ishte nje hiq i hiqit. Nje bashkpuntor i ngusht i Millosheviqit. Nje njeri qe Kishte per obligim te mbante qetesi ne kosov deri sa serbija te bente pastrimin etnik. B.E. i kishte ber te kjart Millosheviqit se ne konflokti i par i
armatosur ne kosov do te sjell Bombardimin e serbis, sepse NATO nuk do te toleroj edhe nje turperim se ne Bosnje. MILLOSHEVIQI KISHTE GARANTU BASHKESIN EVROPJANE SE NE KOSOV SDO TE KET LUFT PERDERI SA TE JET RUGOVA NE PUSHTET: Nje njeri qe mblodhi rreth vehtes te gjith komunistet dhe analfabetet. Nje njeri qe soll shpernguljen masive te intelektualve Koaovar neper vende te ndryshme te evropes dhe botes. Nje njeri qe predikonte nenshtrim ndaj okupatorit. Nje njeri qe gjat gjith veprimtaris se tij jetesore u mur me studimin e veprave te TITOS . E VERTETA DUHET TE THUHET ASHTU SI ESHT. E tha vajza Sllobodan Nillosheviqet KJART: BABAI IM KISHTE NENSHKRU NJE MARVESHJE ME IBRAHIM RUGOVEN. Hulumtoni se qfar marveshje ishte Kjo?!

Unë nuk bëra mirë që iu përgjigja në këtë mënyrë:
Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 41429_644509076_101230151_q
Agim Gashi More po idiot qenkeshe o ti karramel Mexhiti. Si nuk te vjen turp! Pse rren?Kush üpo të shtin me bë këso gjëra idioteske? Kush po të paguan? Pha çka kenkëshe ti o Zot ruana nga njerz si ti!

Ndërsa kërcen "Avokati" i tij Albert Ibrahimi:

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 275899_100002966800901_73537392_n

Albert Ibrahimi ·
Mexhit e preke Agimin se vet u kon pjese e atyne analfabetav e komunistav hahahah

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 41429_644509076_101230151_q
Agim Gashi Kur ti ofendon Dr. Rugoven, ke ofenduar mbarë popullin dhe atdheun!


Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 371111_100001500487939_584049149_q
Mexhit Aziri ·SIPAS TEJE ASNJE NJERI QE SE PARKRAH rUGOVEN DHE POLITIKEN E TIJ NUK NA QENKA SHQIPTAR. TE GJITH KETA QE ISHIN KUNDER POLITIKE SE RUGOVES E QE BEN LUFT DHE I TAKOJN PDK E PARTIVE TJERA NUK NA QENKAN PJESTAR TE KOMBIT 1

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 41429_644509076_101230151_q
Agim Gashi
Jo o Mexhit, jo nuk është ashtu. Kam miq nga PDK por nuk janë si ti. Nëse ti je PDK pse e tradhëton liderin tënd që i shkon te varri e i përkulet. Por ti o njeri i çmendur qenkëshe i marum i tillë që rriten e paske bërë me urrejtë që çdo gj
ë pozitive tek kombi e shiqon me shfryrje dufi. Sa keq kur kombi ka të tillë. A po të shofin sytë e dëgjojnë veshët se Dr. Rugoven e çmojnë njerzit më të njohur të Botës. Clintoni, Bleri e figura tjera saherë vinë u tregojnë popullit se kush ishte Dr. Rugova. Fatmirësisht që popullit e atdheut po i zvoglohen karagjozët e tipit tënd. Më vjen keq që je i tillë. Përqarjet na e kanë zënë frymën deri tani por ja që del përsëri një "Doktor Mexhiti" e po na mbajka nasihat për të madhin dhe arkitektin e Pavarsisë Dr. Rugoven. Turp të ju vie o njeri me zemër e kokë të krisur. Më fal, por mu dasht që ti them këto e me të treguar se ky popull po e di tani kush jeni ju kasta e Juaj dhe se me çfarë jeni marrë e merreni deri më tani. Partitë politike janë tonat por ato i prishin individët dhe pluralizmit politik dhe demokracisë i apin kahje tjeter.Më fal dhe Ju përshëndes por nuk e ke mirë!

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 371111_100001500487939_584049149_q
Mexhit Aziri ·Gashi Dr. rugova ndjes past ( se po flasm per nje njeri qe ka vdekur) ska qenk kurr lideri im, as ateher kur kam qen shum i ri. Qe nga momenti shpartallimit dhe burgosjes se shoqates se shkrimtarve te kosoves dhe burgosja Mark Krasniqit.....

Dhe prap avokati i tij:

Ja me çka merren armiqët e brendshëm!!! 275899_100002966800901_73537392_q

Albert Ibrahimi Agimi ka tipare tipike te nje Komunisti, TI PERKULEMI LIDERIT, LIDERI ATDHEU, LIDERI BABAI, LIDERI SHTETI, LIDERI ZOTI, TI GJITHE ATA QE NUK PAJTOHEN ME LIDERIN JON ARMIQ TPOPULLIT, fatkeqsisht Dr.Rugova si njeri i madh qe ishte kishte shum shum shum njerzes analfabet e kermylla si puna e jote Agim Smile











Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi