Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani nga Hafiz Gagica

Shko poshtë

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani  nga Hafiz Gagica Empty Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani nga Hafiz Gagica

Mesazh nga Agim Gashi Tue Oct 09, 2012 9:31 pm

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani  nga Hafiz Gagica Kadri-Mani-1937-2012

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani nga Hafiz Gagica

Hafiz Gagica


TELEGRAM NGUSHËLLIMI

E nderuara Familje Osmani,
Më lejoni që përmes këtyre rreshtave t’iu shprehi ngushëllimet më të thella për vdekjen e prindit, bashkëshortit dhe më të dashurit tuaj, veprimtarit të orëve të para të çështjes sonë kombëtare, Kadri Osmanit.
Kadriu, qysh në rini ka dhënë kontributin e tij të madh për këto ditë të lirisë dhe bashkimit kombëtar. Ai ka lënë gjurmë të pa shlyera në realizimin e idealeve kombëtare, të cilat brezi i tanishëm dhe ata që do vijnë do i zhvillojnë dhe forcojnë si amanet dhe sakrificë të gjeneratave të tëra që u përpoqën dhe kontribuuan për liri dhe pavarësi të kombit shqiptar.

I lehtë i qoftë dheu i Kosovës të cilën e deshi dhe kontribuoi shumë për lirinë dhe pavarësinë saj.
Iu ngushëllon miqësisht,

Hafiz Gagica
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani  nga Hafiz Gagica Empty Re: Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani nga Hafiz Gagica

Mesazh nga Agim Gashi Tue Oct 09, 2012 9:40 pm

Telegrame ngushllimi për famoljen Osmani  nga Hafiz Gagica KadriMani-1937-2012
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi