Oklahoma goditet nga një tornado e fuqishëme(Foto)

Shko poshtë

Oklahoma goditet nga një tornado e fuqishëme(Foto)

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue May 21, 2013 11:12 pm

Oklahoma goditet nga një tornado e fuqishëme

Oklahoma goditet nga një tornado e fuqishëme, të paktën 51 të vdekur
Një tornado e fuqishëme me erëra deri në 320 kilometra në orë vrau të paktën 51 persona në periferi të Oklahoma City. Tornado shkaktoi shkatërrime masive duke rrafshuar lagje të tëra, përfshirë edhe spitalet dhe shkollat.


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Tue May 21, 2013 11:20 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oklahoma goditet nga një tornado e fuqishëme(Foto)

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue May 21, 2013 11:19 pm
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi