Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzhala: Salustro nuk po synon t`i zbardh krimet e luftës, por po e bashkon krahun e luftës

Shko poshtë

Buzhala: Salustro nuk po synon t`i zbardh krimet e luftës, por po e bashkon krahun e luftës Empty Buzhala: Salustro nuk po synon t`i zbardh krimet e luftës, por po e bashkon krahun e luftës

Mesazh nga Agim Gashi Fri Dec 20, 2013 7:50 pm

Buzhala: Salustro nuk po synon t`i zbardh krimet e luftës, por po e bashkon krahun e luftës


Buzhala: Salustro nuk po synon t`i zbardh krimet e luftës, por po e bashkon krahun e luftës Largea_713151387553651
Pasi ështe marrë në pyetje kryetari i Parlamentit të Kosovës, Jakup Krasniqi i cili po dyshohet nga ana e EULEX-it si i dyshuar për krime lufte isha anëtari i partis së PDK-ës nuk ka mbetur pa u komnetuar nga Berat Buzhala.
I cili në rrjetin social facebook ka komentuar se proukurori italan Salustro po synon që t`i bashkoj krahun e luftës e jo ti zbardh krimet e luftës.
"Me falni se ndoshta i fundit e paskna marrë vesh se Kryetari i vetëm që e kam unë - në linjë hirearkike - Jakup Krasniqi qenka dorëzu në EULEX si i dyshuar për krime lufte Smile))). Një kuriozitet i tillë po që më shkaktoj të qeshura të konsiderueshme. Salustro me gjasë, nuk po synon me i zbardh krimet e luftës, por me e bashku krahun e luftës" ka shkruar Buzhala.
Vlora i del krah Krasniqit
Ndërsa Vlora Çitaku e ka komentuar se mënyra se si EULEX-i po i trajton pjestarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është pa shije dhe tendencioze.
“Pa shije dhe tendencioze mënyra se si EULEX-i trajton pjestarët e UÇK-së. Edhe me pa shije konspiracioni dhe trillimet që prodhojme ne si shoqeri!!!” ka komentuar Çitaku. B.S.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi