Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin

Shko poshtë

E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin Empty E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin

Mesazh nga Agim Gashi Wed Oct 28, 2015 6:00 pm

E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin Screen-Shot-2015-05-04-at-6.08.39-PM

E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin

 55 Views

E vranë dhe festuan pasi e groposën Ahmet Krasniqin Screen-Shot-2015-05-04-at-6.08.39-PM


Rrëfim i një ish-pjesëtari të SHISH-it: Fatos Klosi, Xhavit Haliti e Kadri Veseli  festuan vrasjen e ministrit Ahmet Krasniqit  
Sipas një deklarate të një ish-pjesëtarit të SHISH-it nga Shkodra (emri i njohur në redaksi) i cili tash punon për  britanikët, në natën e vrasjes së ministrit Ahmet Krasniqi, në Tiranë kanë festuar së bashku Fatos Klosi, Xhavit Haliti e Kadri Veseli.
Ish-shefi i Shërbimit të Informimit Shqiptar Fatos Klosi ka hapur gojën dhe po shpalos të palarat e tij por po tenton të njollosë edhe personalitete të larta të kombit tonë dhe të shtrembërojë të vërtetën e luftës në Kosovë. Ai në intervistat e tij të fundit ka tentuar të mohojë rolin e presidentit Ibrahim Rugova për lirinë e Kosovës por edhe të mohojë të vërtetën e Betejës së Koshares.
Por një ish pjesëtar i SHISH-it në kohën sa ishte Fatos Klosi shef i këtij shërbimi i ka dërguar Botapress=it një reagim autorial në të cilinn ka zbardhur detaje të panjohura për veprimtarinë kriminale të Fatos Klosit por edhe të Xhavit Halitit.

Po e botoimë pa ndërhyrje reagimin e tij:
“ Une kam qene pjese e SHISH kur Fatos Klosi po perziente me Xhavit Halitin e Kadri Veselin. Ata takoheshin rregullisht, madje ate nate kur qe ekzekutue Ministri i Mbrojtjes i Kosoves, Klosi dhe Haliti kishin festue. Ne qe duhej gjakftohte me i percjelle keto ngjarje na hypi gjaku se me nuk dihej kush kujt dhe pse. Me dy koleget e mi e biseduam kete fenomen makaber dhe menjehere ishte dyshimi; nese Klosi shefi yne dhe ai Haliti ishin HOMOSEKSUALE se nuk ndaheshin as neteve te gjata. Sot kam ardhe ne perfundim qe kishim te drejte. Klosi dhe Haliti e Veseli jane perfundimisht HOMOSEKSUALE! Me keq ata thirren ne CIA-an amerikane nderkohe qe lidhje nuk kane me te. Per me teper, une ende kam dyshime, kete po e them edhe sipas informacioneve qe me ka ra rasti te lexoj nga MOSAD, qe SHISH dhe SHIK i asaj kohe kishin lidhje te drejteperdrejta por te fshehta me KGB ruse dhe me sherbimin serb qe nuk e di si quhet, deklaron nje ish gjent i SHISH qe punon ne Londer tash e nga 2009” shkruan ky ish pjesëtar i SHISH-it, në letrën e tij dërguar Botapress-it. (Marr nga BotaPress)
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi