Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARNANA XHARRA - Facebook-u plotë me ‘atdhetar’, shumë ma irritues se protestuesit

Shko poshtë

ARNANA XHARRA  - Facebook-u plotë me ‘atdhetar’, shumë ma irritues se protestuesit Empty ARNANA XHARRA - Facebook-u plotë me ‘atdhetar’, shumë ma irritues se protestuesit

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 18, 2015 11:36 pm

ARNANA XHARRA
ARNANA XHARRA  - Facebook-u plotë me ‘atdhetar’, shumë ma irritues se protestuesit 12243579_10153618186585907_3424652065404603494_n

Facebook-u plotë me ‘atdhetar’, shumë ma irritues se protestuesit.


Po kërkoni qetësi, kush? Ju qe i keni më së paku 1 mijë euro rrogë, pagë që 90 përqind e kosovarëve nuk i shohin me sy.
Po ju irritojnë protestat, sepse në shtëpitë tuaja ka me bollëk, e aspak dert nuk e keni që tjetri vetëm një derë ma larg se ti, nuk ka as bukë. Madje sa për që ju dhimbsen, edhe shitni mend para tyne, për modën e fundit të garderobës që e keni në trup.

Po e ‘qani’ makinën e qeverisë, por jo fëmijët e pleqt që shesin nëpër rrugë për një kafshatë goje.

‘Imazhi i Kosovës’, po u prishka sot, cili imazh more?? A jeni në vete pash Zotin?

Po qytetarët e vendeve më demokratike në botë, ta nxjerrin synin, me ba me ja u prish rehatinë.

Në fakt, më vjen keq që protestat po bëhen vetëm për ‘Zajednicën’, e jo edhe për 1001 probleme tjera që na kanë pru pushtetarët tanë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi