Masaker në Devoll

Shko poshtë

Masaker në Devoll

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Jan 30, 2010 12:43 am

Devoll: gjenden të vrarë tre vëllezërMasakër në Devoll.

Tre persona kanë mbetur të vrarë rreth orës 13.55 minuta në fshatin Vidovë. Nga të dhënat e para mësohet se vrasja ka ndodhur me armë zjarri dhe identifikon viktimat. Një orë pas vrasjes policia konfirmon se viktimat janë 3 vëllezër. Ata janë Taulant, Xhiljon e Eldi Mulliri po nga ky fshat.
Janë të paqarta shkaqet e vrasjes, por dyshimet e para janë se krimi mund te kete ndodhur per hakmarrje. Policia ka rrethuar zonën e Vidovës në kërkim të autorëve.
Policia dyshon se vrasja mund të ketë ndodhur për hakmarrje ndaj një vrasjeje të ndodhur në shtator të 2003.
Viktimat janë femijet e Liliana Mullirit e cila në shtator të 2003 kishte vrarë dhe më pas hedhur në pus nipin e të dashurit të saj, fëmijën 8 vjecar, me inicialet A. Xh.
Policia thotë se është identifikuar autori i krimit, dhe është shpallur në kërkim
avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi