Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me zemërim të madh dhe indinjatë të thellë dëgjova masakrimin e ushtarëve amerikanë nga një pseudo-shqiptar i fëlliqët.

Shko poshtë

Me zemërim të madh dhe indinjatë të thellë dëgjova masakrimin e ushtarëve amerikanë nga një pseudo-shqiptar i fëlliqët.  Empty Me zemërim të madh dhe indinjatë të thellë dëgjova masakrimin e ushtarëve amerikanë nga një pseudo-shqiptar i fëlliqët.

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 03, 2011 5:39 pm

Me zemërim të madh dhe indinjatë të thellë dëgjova masakrimin e ushtarëve amerikanë nga një pseudo-shqiptar i fëlliqët.

"Allahu Akbar"- piskati kopili fundamentalist islamik, bastardi terrorist pseudo-shqiptar Arif Uka në Frankfurt të Gjermanisë, duke hapur papritmas zjarr kundër ushtarëve amerikanë, miqve tonë të mëdhenj që shpëtuan Kosovën nga gjenocidi serb. Dhe, ky pis frikacak prej fundamentalisti islamik asnjëherë nuk pati guxim një plumba ta shkrep kundër çetnikëve që ia masakruan e dhunuan racën, kombin, familjen. Ky pleh biologjik vret miqtë. Në befasi. Pas shpine. VDEKJE pisit i cili do të përjeton ferrin për së gjalli dhe do pendohet pse ka lindur deri në momentin kur do të cof - ndërsa familjes së tij më të afërt duhet ndaluar përgjithmonë hyrja në tokat arbërore. Janë ata që e lindën at bërllok, më mirë të kishin lind një qen; janë ata që nuk u kujdesën se ku shetitën dhe me kënd shoqërohet bastardi.

Ngushëllimet më të thella familjeve të viktimave! Vdekje bastardëve pseudo-shqiptar!

Zoti e Bekoftë Shqipërinë dhe Amerikën!

Aurel Dasareti, Amerikë
/03 Mar 2011/A.D. në www.lajmet.com
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi