VILLA MARIGONA

Shko poshtë

VILLA MARIGONA

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 16, 2008 2:56 am

Villa Marigona


Villa Marigona
- Ambient relaksues
- këndi i lodrave
- sherbime cilsore
- meny Specialitetet vendore dhe te huaja
- salla te veqanta per biznes dhe familje
- dhoma me Tv, klimë , gjakuzi
- terasa verore

16 bungallova 24h shërbimin tuaj per pushime dhe fjetje , parking te mjaftushem dhe sherbime ne dhomë
PER: Rezervim 044 883 885
Magjistralja Prishtinë- Ferizaj 044 88 44 33
www.villamarigona.comavatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VILLA MARIGONA

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Dec 16, 2008 2:59 am 


 


 


 


 


 

avatar
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45956
Age : 63
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VILLA MARIGONA

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat Dec 20, 2008 8:30 pm

e bukur villa,të lë përshtypje sapo të futesh këtu
avatar
shaban cakolli

Numri i postimeve : 353
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VILLA MARIGONA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi