Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci

Shko poshtë

Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci Empty Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jul 29, 2012 12:10 pm

Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci

Eshtë tepër intersante mendja e njeriu. Të lavdëron e pastaj kthehet e të sulmon. Aq ia përthekon mendja e njeriut i cili tërë ditën urren njerzimin e në mbrëmje edhe vetëveten. Urren të gjitë ata që nuk mendojnë si ai.
Nuk dua të hy më thellë e të shkruaj. Por një spo e kuptoj asnjëherë: Si të sulmojnë këta që vodhen një popull e në shtet të tërë si të shitur për Lek? Ku i kam ata lekë unë? Po ti Riza Greiqevci, e ke mbarë SHIK-un me vete dhe mund ti api informata se sa pasuri kam unë. Shko në kadastaret e mbarë botës dhe shiqo a figuron emri im që kam ndonjë pasuri ndokund? Si nuk të vjen turp?
I poshtri edhe të poshtron poqëse ke punë me te!

  • Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci 274291_100001287823393_6164635_q

    Riza Greiçevci Kurre mos t'uplakte dora as pena o vella Agim Gashi. Vargje vertet te mrekullueshme shkruar me mjeshtri, dhembje e nder per te madhin Ali Podrimja.


    Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci 41429_644509076_101230151_q

    Agim Gashi Ju falenderoj nga zemra të gjithëve. Riza i dashur, sëshpejti shpresoj ta regjistroj e do ta dëgjoni edhe si këngë. Dite te mbare!

    Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci 274291_100001287823393_6164635_q

    Riza Greiçevci
    E more AgimGashi, preke koken, qysh u bere argat i dreqit mish e gjak kunder UCK, fitorers se saj, kunder shtetit dhe qeverise se dale jo nga Beogradi i "presidneti tendet historik" or me voten e popullit. Mos te paqa borxh! Per pak leke!Mjer femija yt ke ka babe!




  • Ja si më lavdëroi e pastaj më sulmoi Riza Greiçevci 41429_644509076_101230151_q

    Agim Gashi Riza Greiçvci, po më vjen keq për postimin tënd akuzues e poshtrues nga ana jote por vetë i poshtri të poshtron. Asnjëherë kunder UÇK-sënuk isha e nuk jamë, por jamë kunder tipave si ti që tërë diten urrejnë të tjerët e në mbrëmje edhe vetëveten. Mjerët fëmijët tu kend e kan baba, më dhimbsen shumë më shumë se sa të dhimbsen Ty. Bile unë nuk jamë stalinist, ndersa ti je i mveshur me të gjitha të kqijat e komunizmit, stalinizmit dhe budallakisë njerzore. Nuk kam dashtë të hy në këtë polemikë, por e kerkove me shkrimin poshtrues që bëre. Ju stalinistët nuk dini asgjë tjeter pors të poshtroni njerzit. Unë jetoj në varfëri të skajshme e skam asgjë në këtë botë, ndersa ju e vodhët tërë shtetin e kombin dhe tani akuzoni se gjoja unë jamë shitë për lek. Unë skam pukë me ngrënë, ndersa ju gjuani edhe mishin në kanta bërllogu. Lexoje veprimtarinë time se sa këngë e libra bëra duke e ngritë UÇK-në dhe komandant Adem Jashrin. Por unë shkruajta për UÇK të vëretë e jo për profiter lufte. Marria qoftë mbi Ty Riza që më sulmove pa të bërë asgjë. Më sulmove nga urrejtja. Dhe mos merr në gojë fëmijët se ata stë bë gjë e as unë asnjëherë ty. baje veten ose shko në ndonjë spital psikiatrik e sherohu bile nga urrejta Riza. Nuk mund të jenë të gjithë të poshter e vetëm ti i lartë. Këtu asnjë maetmatikë spo ta qet mirë. Pa përshëndetje!
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150981331799077&set=a.125682574076.105585.644509076&type=1&comment_id=7414672
  • Agim Gashi
    Agim Gashi
    Administrator
    Administrator

    Numri i postimeve : 45955
    Age : 69
    Location : Kosovë
    Registration date : 17/11/2008

    Mbrapsht në krye Shko poshtë

    Mbrapsht në krye

    - Similar topics

     
    Drejtat e ktij Forumit:
    Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi