Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbardhet vrasja e Xhemail Mustafës, pritet arrestimi i dorasit

Shko poshtë

Zbardhet vrasja e Xhemail Mustafës, pritet arrestimi i dorasit Empty Zbardhet vrasja e Xhemail Mustafës, pritet arrestimi i dorasit

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 25, 2012 11:06 am

Zbardhet vrasja e Xhemail Mustafës, pritet arrestimi i dorasit


Zbardhet vrasja e Xhemail Mustafës, pritet arrestimi i dorasit Largea_xhemajl_mustafa-qirinjt_perkujtim1348523541
Pas shumë procesesh hetimore, më në fund duket se drejtësia do të flasë, për një nga rastet më të dhimbshme, të shkaktuara nga lufta e egër për pushtet, dhe përpjekjet për të arritur tek një barazi elektorale, për shkak të dallimeve të mëdha. Burime të gazetës “Bota sot” i thanë të hënën se pritet arrestimi i dorasit të Xhemail Mustafës. “Më në fund do të arrestohet brenda pak ditësh, vrasësi i Xhemail Mustafës. Rasti është zbardhur”, i deklaruan gazetës zyrtarët....

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të martën në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” botimi i Diasporës – Perëndimit)
Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi