Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaçi, Jahjaga, Lushtaku e Veseli të padëshiruar në Kullën e Jasharajve

Shko poshtë

Thaçi, Jahjaga, Lushtaku e Veseli të padëshiruar në Kullën e Jasharajve Empty Thaçi, Jahjaga, Lushtaku e Veseli të padëshiruar në Kullën e Jasharajve

Mesazh nga Agim Gashi Tue Nov 27, 2012 11:56 pm

Thaçi, Jahjaga, Lushtaku e Veseli të padëshiruar në Kullën e Jasharajve


Thaçi, Jahjaga, Lushtaku e Veseli të padëshiruar në Kullën e Jasharajve Largea_per-prekaz1354040107
Hashim Thaçi, Sami Lushtaku e Kadri Veseli kanë raporte të armiqësuara me familjen Jashari, në Prekaz, e cila konsiderohet si institucion moral i tërë shqiptarëve. Kohë më parë nipi i familjes Jashari, Murat Jashari, më 17 shkurt 2012, ka thënë publikisht në media se Hashim Thaçi dhe Sami Lushtaku nuk kanë se çfarë të kërkojnë në Kullën e Jasharëve. Fakt që reflekton se këta të dy nuk janë të mirëseardhur në familjen Jashari. Kjo është vërejtur se Hashim Thaçi, Sami Lushtaku por edhe Kadri Veseli nuk e kanë vizituar familjen Jashari as për 28 nëntor 2011, as për 17 shkurt 2012, e as për 5 mars 2012, e as më 28 nëntor 2012. Dera e Jasharëve ka qenë e mbyllur për Hashim Thaçin dhe Sami Lushtakun më 27 nëntor 2012. Ky është një fakt publik i transmetuar edhe në media.

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të mërkurën në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” botimi i Diasporës – Perëndimit)

Abonohuni në gazetën “Bota sot”. Mundësitë e abonimit janë në Zvicër e Gjermani.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi