Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agim Gashi-Falenderim

Shko poshtë

Agim Gashi-Falenderim Empty Agim Gashi-Falenderim

Mesazh nga Agim Gashi Sun Mar 09, 2014 9:29 pm

Agim Gashi-Falenderim

Nga zemra falenderoj Shoqaten Kulturore Shqiptare "Kadri Zeka" në Nürtingen të Gjermanisë, udhëheqjen dhe antarsinë e kësaj Shoqate që me rastin e kremtimit të 6 vjetorit të pavarsisë së Kosovë, më nderoi me Mirënjohje. Mirënjohja më ndahetpër kontributin kombëtar, politik, human e kulturor dhe si i burgosur politik në kazamatet sllavo-shqiptare.

Duke i Urie seksese Shoqatës, më lejoni që ta përshëndes edhe mikun timveteran të Kësaj Shoqate, Xhafer Lecin i cili në emrin e Shoqatës më ftoi të jem atje por situata ime shëndetsore e materiale mi kufizon lëvizjet e mia.

Me rrespekt e dashuri njerzore i Juaji Agimi!


Agim Gashi-Falenderim 1926856_10152004635149077_440059594_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Agim Gashi-Falenderim Empty Re: Agim Gashi-Falenderim

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 13, 2014 3:29 pm

I nderuar z.Agim Gashi,
Ju falëmnderit shumë për kujdesjen dhe angazhimin Tuaj për çështjen tonë kombëtare.
Ju i nderuar me punën dhe angazhimin e madh në shumë fusha, keni merituar shumë më shumë se kaq.
Juve i nderuar keni bërë përherë botimin e aktiviteteve-shkrimeve tonë në kuadër të Shoqatës "Kadri Zeka"

e shumë shkrime e njoftime të ndryshme në dobi të mërgimtarëve tanë.
Megjithate, Mirnjohja ka anën e simbolikës së vet.

Në emrin tim përsonal, si kryetar nderi i Shoqatës, dhe në emër të kryesisë dhe antarësisë së zgjeruar të Shoqatës,
Ju falënderoj dhe dëshiroj shumë shëndet nga zemra.
Xhafer Leci
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi