Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Speciale nga Alma Lama!

Shko poshtë

Speciale nga Alma Lama! Empty Speciale nga Alma Lama!

Mesazh nga Agim Gashi Sun Oct 05, 2014 6:24 pm

Speciale nga Alma Lama! 10387616_528019110665933_5745717041335479901_n

Speciale nga Alma Lama!


E pabesueshme por koha e Migjenit eshte ende prezente ne Kosove. Vogelushi kembezbathur ne foto prej kater vitesh vuante nga nje semundje qe per arsye etike nuk do ta them, por operacioni i kushtonte disa here me shume se ndihma sociale qe merr familja e tij. Per kete do perkujdeset bashkeshorti im mjek, por ata nuk kishin as rroba, as buke, asgje. Kushdo qe mund ti ndihmoje familjes se Nexhat Ramadanit ne Therande, do bente shume mire.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Speciale nga Alma Lama! Empty APEL DEPUTETËVE TË KOSOVËS PËR NDIHMË

Mesazh nga Agim Gashi Sun Oct 05, 2014 6:35 pm

APEL DEPUTETËVE TË KOSOVËS PËR NDIHMË
 
Deputetja nga radhët e LDK-së solli një rast të dhëmbshëm dhe e postoi në murin e saj.
Kush mund të mos ndjej dhimbje kur shef fytyra të zverdhura nga smundjet dhe varfëria?
Familjes së Nexhat Ramadanit i duhet ndihma edhe për ushqime, edhe për brna e edhe për veshje e mbathje. Me apelin e Almes, ndoshta njerzit edhe do ta ndihmojnë, por unë kam një propozim paksa të veçant.
Apeloj te Deputetet e Parlamentit të Kosovës, të cilet gjeneden mase tre muaj pa punu asgjë, ndersa paga mujore u ec si uji, të ndajnë nga 10% të rroges së tyre për fëmijët dhe familjen e Nexhat Ramadanit nga Theranda.
 
Ky do të ishte një gjest tejet human, me të cilin do ta arsyetonin voten e fituar nga populli.
Sa më shpejt, aq më mire!
 
Me respect


Agim Gashi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi