Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja çfarë i tha televizionit slloven, Ramush Haradinaj (Video)

Shko poshtë

Ja çfarë i tha televizionit slloven, Ramush Haradinaj (Video) Empty Ja çfarë i tha televizionit slloven, Ramush Haradinaj (Video)

Mesazh nga Agim Gashi Fri Jun 19, 2015 4:55 pm

Ja çfarë i tha televizionit slloven, Ramush Haradinaj (Video)
Ja çfarë i tha televizionit slloven, Ramush Haradinaj (Video) Largea_bildschirmfoto-2015-06-19-um-11-42-541434707153
Gjatë ditës së djeshme, lideri i AAK-së ka dhënë një intervistë për televizionin slloven ku e ka quajtur nonsens ndalimin e tij.
Sipas tij është e pakuptimtë sepse fletë-arresti ishte nga një shtet që nuk ekziston më, nga Serbia-Mali i Zi.

"Unë kam kaluar përmes procedurave dhe rregullave ligjore nga ato më të larta pra të Kombeve të Bashkuara", tha Haradinaj.
“Unë kam udhëtuar gjithkah nëpër botë përveç në Slloveni. Ne ishim shumë të hapur me shoqërinë sllovene në të gjitha dimensionet, përfshirë edhe ekonominë por veprimi i fundit ka ndryshuar shumë gjëra”.
“Sjelljet e Sllovenisë janë të gabuara dhe kjo do të thotë se keni nostalgji për ish-Jugosllavinë apo jeni duke bashkëpunuar me Beogradin në një marrëveshje të fshehtë”.



Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi