Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video)

Shko poshtë

Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video) Empty Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video)

Mesazh nga Agim Gashi Mon Nov 16, 2015 11:54 am

Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video)


Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video) Largea_a1351447660196


Sipas mediave serbe, një nga tetë terroristët të cilët morën pjesë në sulmin më të madh terrorist në Paris, ku u vranë 132 persona dhe u plagosën 350 të tjerë, është Amar Al-Ziad, emri i të cilit është i njohur për shërbimet franceze të sigurisë.
Terroristi me pasaportë siriane një muaj më parë kërkoi azil në Serbi, më 7 tetor. Zyrtarët grekë kanë njoftuar tashmë, se ai hyri në territorin e Greqisë më 3 tetor. Në territorin e Serbisë ka hyrë më 7 tetor në Miratovcë, nga Maqedonia.
Në internet, në një foto terroristi shfaqet duke mbajtur në dorë një kokë të prerë. Megjithatë, nuk dihet nëse fotografia është autentike.
Në rrjetet sociale është publikuar një video ku terroristi Amar al-Zaidi shihet teksa vallëzon me refugjatët tjerë në një kamp refugjatësh në Serbi.






Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video) Terroristi-france
Me kokë të prerë në dorë: A është ky terroristi i sulmeve në Paris që kërkoi azil në Serbi? (Foto/ Video) Terroristi-france1
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi