Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto)

Shko poshtë

Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Empty Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto)

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 30, 2016 1:21 pm

Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto)


Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Largea_kashtanjevaaaa1462007614


E bija Hagji Kashtanjevës pretendon se në fotot e vitit 1989 është babai i saj. Ajo në sqarim pretendon se fotot i ka tjetërsuar Bardhyl Mahmuti, duke pretenduar se është ai në ato foto. Ne e postojme mesazhin e A. Kashtanjeves ashtu siç na ka ardhur, dhe mbetemi të hapur për sqarimin e plotë të çështjes.


"Në ket foto ne vitin Mars 1989 është Hagj Kashtanjeva nga Ferizaj, po ne Internet e ka mar nje person Bardhyl Mahmuti thiret dhe po thot qe është aj ne foto po osht gabim ne ket foto ësht Babai im. Ne nuk e kem per Bardhyl Mahmutin po viq per qet foto qe nuk esht i atij me nje emer gabim. Na kemi provuar me hi ne kontakt me Zotrin Bardhyl Mahmutin po nuk deshti dhe mblockoj ne Socialmedia.
Ne i kem faktet dhe foto. Dhe kemi vendosur me ba nje analystik me fotot professionale qe me pas edhe ni fakt qe ështe Babai im."BS


Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti1
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti2
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti3
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti4
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti5
Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Protesta81kontesti6
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush është ky person në protestat studentore? E bija e Kashtanjevës: Nuk është Bardhyl Mahmuti po babai im! (Foto) Empty Komente

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 30, 2016 1:24 pm


  • Beqa  
    Te lumt paska Baba bië. Edhe Bardhul Mamuti asht pjes e grupit Pronto pas ardhes i brankovicve dhe cernovojovicve

  • Kushtrim Jehona
    Kush po gënjen, vajza apo Bota Sot?Kjo vajzë po flet për vitin 1989 kurse në fotografi flitet për vitin 1981 ???!!!!

  • pesrent theranda 
  • Kjo vajze qenka shume gjentile kur thote "e ka tjetersue"
  • qfar tjetersue e ka VJEDHE , ksaj i thojn Hajni, uzurpues idantiteti
    .


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi