Besa Gaxherri - LDK, nuk e ka luksin as hilen per me bo lojra me SHIK-un

Shko poshtë

Besa Gaxherri - LDK, nuk e ka luksin as hilen per me bo lojra me SHIK-un

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Oct 31, 2016 7:53 pm

Besa Gaxherri - LDK, nuk e ka luksin as hilen per me bo lojra me SHIK-un

LDK eshte subjekti i vetem qe e ka perjetuar dhunen dhe vrasjet nga SHIKU, anetaret e ciles organizat jane ne te gjitha partit, opozitare dhe ne PDK.
Cfare mendoni ju se LDK duhet te bie edhe me kete rast ne kurthin e juaj qe perveq vrasjeve edhe gjykimin ta beni ju vete?
Jo kjo nuk do te ndodhe.
Nuk do te ju bejm te mundur qe te beni prap skenare cfare ju dini, prap ne kurriz te LDK-se.
Vertet ne Kosove drejtesia len per te deshiruar por ne asnjehere nuk do heqim dore duke kerkuar drejtesi deri sa rasti i fundit te zbardhet dhe te ju hiqen maskat te gjithe atyre "patriotave" qe vran atedhetaret, patriotet, komandantet, ushtaraket, gazetaret, politikanet me te denje te Kosoves.
Pse ju pengon juve qe ne LDK-ja kerkojm drejtesi per vete cdo dite edhe ne fushata?? Prandaj ju deshet te beni komision parlamentar hetimor e nga "ekspertiza" juaj e larte si deputet si jeni te konstatoni se ne kemi shpif se askush nuk u vra. Ju sa te afte jeni edhe kete gje e beni nese ju japim ne mundesin. Po lerini me lojrat e ulta e te rrezikshme.
Njerezit nga LDK jane vra nga SHIK-u, vetem pse kane menduar ndryshe, vetem pse populli i ka mbeshtet dhe ju ka dhene pushtet, e ju mbeshtetjen dhe pushtetin ju eshte dashur ta merni me krim e me vrasje.
Duhet te keni respect se paku per familjet e ketyre patrioteve te vrare, te mos tentoni qe me skenare te tille tju mohoni edhe drejtesin. Ju duhet te gjeni forcen dhe te deshmoni per rastet e vrasjeve ne LDK, vetem atehere ju mund te jeni te qete.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi