Pershendetje nga UNË !!!

Shko poshtë

Pershendetje nga UNË !!!

Mesazh nga a®sim™ prej Wed Dec 21, 2011 3:01 am

Pershendetje nga UNË!

Profili im ju ofron informcionet rreth meje, andaj nuk po prezantohem ketu!

Forumi paska qellim te mire sa munda ta verej, por s'paska kush de diskutoj. Gjitha temat dhe diskutimet qenkan nga nje person i vetem A.G.

Gjallerohuni .... !!!!!

a®sim™

Numri i postimeve : 1
Age : 31
Location : Prishtinë
Registration date : 21/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.relax-ks.co.nr

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga UNË !!!

Mesazh nga Snow Hristina prej Sat May 03, 2014 2:56 pm

Pershendetje Mirserdhe Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu
Snow Hristina
Snow Hristina

Numri i postimeve : 35
Age : 23
Location : Bruksel
Registration date : 03/05/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi