Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI

Shko poshtë

Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI Empty Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI

Mesazh nga Agim Gashi Mon Jun 14, 2010 1:19 am

PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI. ( Te gjitha te drejtat dhe shenimet ne poster, jane te Dr. Shqiponja SOKOLIT - Psikologe )

Gëzim Uruçi:PA LIRUAR ALBIN KURTIN - KOSOVA S' KA QETESI e AS DEMOKRACI 29699_121637571211084_100000945263952_106135_7053125_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi