Tema Fundit
» Të ndryshme!
Agim Gashi - Portali EmptyTue Mar 14, 2017 8:17 pm nga Agim Gashi

» IDRIZ ZEQIRAJ - SHIPTARËT NUK JANË "ME BYTHË NË PRUSH", PËR TË FALUR TOKAT
Agim Gashi - Portali EmptyMon Feb 27, 2017 6:54 pm nga Agim Gashi

» Akuzat kundër Shefqet Krasniqit Prokurorisë ia kishte konfirmuar edhe BIK-u (Dokument)
Agim Gashi - Portali EmptyMon Feb 27, 2017 5:20 pm nga Agim Gashi

» Aktakuzë kundër imamit Shefqet Krasniqi
Agim Gashi - Portali EmptyMon Feb 27, 2017 4:32 pm nga Agim Gashi

» Zbulohen tensionet gjatë dialogut në Bruksel, Nikoliqi Thaçit: Ti je kriminel
Agim Gashi - Portali EmptyFri Feb 03, 2017 7:40 pm nga Agim Gashi

» Faruk Tasholli - RJEPENI NANËN
Agim Gashi - Portali EmptyFri Feb 03, 2017 12:22 pm nga Agim Gashi

» FAMILJA E HAKI IMERIT: AI U VRA NË KOHËN KUR NË PUSHTET ISHIN HASHIM THAÇI E REXHEP SELIMI
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 25, 2017 12:39 am nga Agim Gashi

»  AGIM GASHI - O NE TREN PËR MITROVICË
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 11:08 pm nga Agim Gashi

» Vëllai i tij u pajtua me Thaçin, por ja si ishte kidnapuar Haki Imeri në Brojë e më pas ishte vrarë
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 8:13 pm nga Agim Gashi

» Fadil Maloku:Aferim, Prokurori e Kosovës!
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 8:00 pm nga Agim Gashi

» Djali i Haki Imerit del kundër axhës: Nuk ia fali Thaçit, nuk dua drejtësi kanunore
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 7:12 pm nga Agim Gashi

» IDRIZ ZEQIRAJ:Copëza biografike dhe kujtime për Ibrahim Rugovën
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 5:13 pm nga Agim Gashi

» Presidenti Thaçi i “lahet me 124 pleq” Imer Imerit se nuk ka gisht në vrasjen e vëllait të tij
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 4:00 pm nga Agim Gashi

» Adem Salihaj akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit, ja si po mundohet të shpërlahet nga krimet e shumta që ka bërë
Agim Gashi - Portali EmptyWed Jan 18, 2017 3:53 pm nga Agim Gashi

» Ndodh edhe ky skandal: Njeriu që grisi fotografinë e Presidentit Rugova merr certifikatën e veteranit të UÇK-së
Agim Gashi - Portali EmptyTue Jan 17, 2017 7:55 pm nga Agim Gashi

» BERAT ARMAGEDONI:Lamtumirë, Joshua i Pejës!
Agim Gashi - Portali EmptyTue Jan 17, 2017 12:15 am nga Agim Gashi

» Biografia e Presidentit Rugova - Biografi e shkurtër
Agim Gashi - Portali EmptyMon Jan 16, 2017 10:32 pm nga Agim Gashi

» ILIR MUHARREMI : Treni provokativ, artistët në gjumë
Agim Gashi - Portali EmptySun Jan 15, 2017 11:32 pm nga Agim Gashi

» Përveç ROSU-së, ky është shqiptari që rrezikoi jetën për ta ndalur trenin e Serbisë
Agim Gashi - Portali EmptySun Jan 15, 2017 9:53 pm nga Agim Gashi

» ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA
Agim Gashi - Portali EmptySun Jan 15, 2017 9:07 pm nga Agim Gashi

Kush është në linjë
44 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 44 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 1589 më Sun Sep 04, 2016 10:57 pm
Statistikat
Forumi ka 726 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Arber-k

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 47816 artikuj v 31322 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Përshendetje nga Fshati Akllap - Republika e Kosovës
Te nderuar vizitorë dhe anëtarë faqja e Agimit nga tani mund te hapet ne domain te ri www.akllapi.net
Villa Marigona
- Ambient relaksues
- këndi i lodrave
- sherbime cilsore
- meny Specialitetet vendore dhe te huaja
- salla te veqanta per biznes dhe familje
- dhoma me Tv, klimë , gjakuzi
- terasa verore
16 bungallova 24h shërbimin tuaj per pushime dhe fjetje , parking te mjaftushem dhe sherbime ne dhomë
PER: Rezervim 044 883 885
Magjistralja Prishtinë- Ferizaj 044 88 44 33

 

Me shume Kliko ketu
Video Klipe nga Agim Gashi
 

Te gjitha video klipet nga Agim Gashi KLIKO KETU

Koha e sakt

February 2024
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Calendar Calendar

Web Faqet me të cilat bashkpunojmë
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of diaspora on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Akllapi Net - Forum i Hapur on your social bookmarking website