Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA

Shko poshtë

ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA Empty ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jan 15, 2017 9:07 pm

ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA 1921031_638041272915591_780503028_o

ENVER PETROVCI


IN MEMORIAM

SEFEDIN NUREDINIT- SEFA

ENVER PETROVCI - IN MEMORIAM SEFEDIN NUREDINIT- SEFA Hqdefault

Sa te lakmoj ore Sefe. Ti shkove ne amshim dhe na le neve te presim radhen pas teje. Te lakmoj se arite te shkosh nga kjo bote pa lene ndonje mekat ta madh. I lumi ti. Te lakmoj se Ti nuk do te shoqerohesh me me ne por me te gjithe ata qe dhane me te miren per kete bote, me Skenderbeun, Buzukun, Mojsiun, H.Prishtinen, Jasharajt, B.Fehmiun qe aq shume e deshte. Dhe shume e shume te tjere. Te lakmoj se do takosh edhe stergjysherit e tu qe ne kete bote s ke pase rast kurre ti takosh. 
Ju, familja e Sefes, te jeni krenare me Burrin, Babane, Gjyshin, Katragjyshin dhe Stergjyshin tuaj Sefedin Nuredinin. Ju ka lene pa armiq por vetem me miq. Ju ka lene faqebardhe. Ua ka lene rrugen e hapur e me ndere, qe ju ta vazhdoni pa turp, sa me lehte, deri ne amshim. Ai e ka kryer obligimin e tij ndaj kesaj Bote. Tani ai eshte rehat. Nuk ka me trup qe i krijon dhimbje fizike. Ka mbetur shpirti i tij i lire dhe e paramendoj sa eshte i shliruar dhe i lumtur.
Por çfar te bejme ne... te "gjallet" !?
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi